Kategorie: / Biuro / Dom

Dobre Meble z… Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobre Meble z…
5 / 5 2023-02-22

Na tej stronie znajdziesz opinie zarówno o dużych firmach, jak i małych miejscowych przedsiębiorstwach. Zawsze sprawdzam tu opinie przed złożeniem zamówienia w sklepie, który nie jest mi znany, i do tej pory nie było żadnych rozczarowań. Jest świetne, że istnieją tego rodzaju platformy.

5 / 5 2022-04-26

Jestem zadowolony/a, że mogę wspierać innych konsumentów, pomagając im w znalezieniu właściwego produktu, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę lub w wybraniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Dużym plusem tego serwisu, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-05

Wypowiadam się jedynie wtedy, gdy mam pewność, że opinia nie zostanie zmieniona lub usunięta przez moderatora. Na tej stronie moje opinie są publikowane niemal natychmiast bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne oraz dotyczą małych firm czy największych graczy w branży. Widzę, że właściciele strony nie boją się konfrontacji, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-08-06

Do tej pory przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich ofercie tylko na Google i na Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są pełne emocji, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2020-07-16

Zdecydowaliśmy się z mężem na ten sklep jako miejsce zakupu nowych mebli. Przez długi czas analizowaliśmy oferty innych podobnych sklepów i ostatecznie wybraliśmy ten. Okazało się, że nasz wybór był trafiony - obsługa była bardzo przyjazna, a meble samych mebli są solidnie wykonane.

5 / 5 2020-07-16

Wraz z moim mężem zdecydowaliśmy się na zakup nowych mebli w tym konkretnym sklepie. Po długim porównaniu ofert innych podobnych sklepów, wybraliśmy właśnie ten. Okazało się, że trafiliśmy idealnie, ponieważ obsługa była niezwykle przyjazna, a meble same w sobie są wykonane bardzo solidnie.

Rzetelne opinie o Dobre Meble z…

Dobre Meble z…

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://dobremeblez.pl/

Email
[email protected]

Telefon
503 154 759

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie