Kategorie: / Odzież i Obuwie / Sport

Dobre narty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobre narty
5 / 5 2023-02-12

Rozumiemy, że zarówno nasz rząd, jak i marki lubią dawać wiele obietnic, jednak w rzeczywistości może być inaczej niż w reklamach. Dlatego ważne są wiarygodne miejsca w internecie, gdzie uczciwe firmy mogą zyskać pozytywną opinię i kontynuować pracę nad poprawą jakości, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wsparcie klientów. Dziękujemy!

5 / 5 2023-01-29

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomocy innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze rzetelnego sprzedawcy. Moim zdaniem, główną zaletą tego serwisu jest to, że nie kontroluje się komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-03

Piszę opinie i recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez moderatora strony. Na tej stronie moje komentarze są widoczne od razu, bez względu na ich charakter czy tematykę firmy. Admiroję odwagę, z jaką działają moderatorzy.

5 / 5 2022-01-25

Bardzo się raduję z możliwości, jaką mam, aby pomóc innym ludziom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużą zaletą tego portalu, moim zdaniem, jest fakt, że nie modyfikuje się opinii. Opinia jest publikowana szybko na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-09-28

Jestem już przygotowany na sezon zimowy :) Polecam zakupy

Rzetelne opinie o Dobre narty

Dobre narty

Siedziba
Kraków

WWW
https://dobrenarty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 443 13 26

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie