Kategorie: / Odzież i Obuwie / Sport

Dobre narty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobre narty
5 / 5 2023-02-12

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2023-01-29

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym atutem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania komentarzy. Opinia zostaje bezzwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-11-03

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-01-25

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-09-28

Jestem już przygotowany na sezon zimowy :) Polecam zakupy

Rzetelne opinie o Dobre narty

Dobre narty

Siedziba
Kraków

WWW
https://dobrenarty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 443 13 26

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie