Kategorie: / Żywność

Dobre Wina Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobre Wina
5 / 5 2022-11-06

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jak widzę, że jakiś przedmiot ma prawie same niepochlebne opinie, to szukam dalej, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-07-27

Znajdują się tu opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-07-10

Opinie konsumentów o firmach i ich asortymencie sprawdzałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Niektóre recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-09-21

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, najpierw wchodzę na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego e-sklepu i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

5 / 5 2019-11-08

Naprawdę dobre wina

Rzetelne opinie o Dobre Wina

Dobre Wina

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dobrewina.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 664 159 023

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie