Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Dom / Dla Dzieci

Dobreceny.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.33
opinie o Dobreceny.pl
0 / 5 2018-06-29

W lipcu 2017 roku kupiłam kran przepływowy Delimano w sklepie Dobre Ceny w Legnicy. Niestety, urządzenie popsuło się w styczniu br. i zrobiło zwarcie. Próbowałam skontaktować się ze sklepem wielokrotnie, ale bezskutecznie - żadne znalezione w internecie numery telefonów nie odpowiadały, a pisane maile pozostały bez odpowiedzi. Nawet wysłany dokument reklamacji nie uzyskał odpowiedzi. Dlatego ostrzegam potencjalnych klientów, że kupowanie w tej firmie jest bardzo ryzykowne w przypadku reklamowania towaru.

5 / 5 2017-12-25

Korzystałem już dwukrotnie z usług tego sklepu i za każdym razem wszystko było w porządku. Produkty są naprawdę w przystępnych cenach. Obsługa jest szybka i nie sprawia żadnych problemów. Jednak podczas drugiego zamówienia otrzymałem towar, który był niekompletny. Skontaktowałem się z obsługą przez live chat i następnego dnia otrzymałem brakujący produkt, a do tego jeszcze otrzymałem prezent jako przeprosiny. Śmiało mogę ocenić ten sklep jako bardzo pozytywny.

1 / 5 2017-09-26

Sklep umieszcza na swojej stronie internetowej produkty, których nie ma aktualnie dostępnych, a następnie nie chce zwrócić pieniędzy za złożone zamówienie, mimo braku możliwości jego realizacji. Brak jakiejkolwiek możliwości skontaktowania się ze sklepem.

1 / 5 2017-09-26

Sklep publikuje na swojej stronie internetowej produkty, których w rzeczywistości nie ma na składzie, a następnie odmawia zwrotu pieniędzy za zamówienie, pomimo że nie jest w stanie spełnić go. Brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu ze sklepem.

Rzetelne opinie o Dobreceny.pl

Dobreceny.pl

Siedziba
Legnica

WWW
http://dobreceny.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 575 643 839

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie