Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Dom / Dla Dzieci

Dobreceny.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Dobreceny.pl
2018-06-29

06 VII 2017 r. kupiłam w sklepie Dobre Ceny w Legnicy kran przepływowy Delimano, który popsuł się (robi zwarcie) w połowie stycznia br. Wielokrotnie próbowałam się dodzwonić do sklepu. – bezskutecznie. Znalezione w necie nr tel. nie odpowiadały. Nagrywanie się na pocztę – również bezskuteczne. Pisane maile – bez odpowiedzi. Podobnie jak wysłany poleconym firmowy „Dokument reklamacji”, pozostał bez odpowiedzi. W związku z tym ostrzegam potencjalnych klientów, że zakupy w tej firmie są mocno ryzykowne w przypadku reklamowania towaru.

5 / 5 2017-12-25

Zamawiałem w tym sklepie dwa razy i wszystko było jak należy. Towar naprawdę w dobrych cenach. Obsługa szybka i bezproblemowa. Za drugim razem towar dotarł niekompletny, więc skontaktowałem się przez live chat i następnego dnia dostałem to czego brakowało i jeszcze prezent na przeprosiny. Z czystym sumieniem oceniam sklep jako wielki pozytyw.

1 / 5 2017-09-26

Sklep wystawia na stronach internetowych towar, którego nie posiada na stanie a potem nie chce oddać pieniędzy za zamówienie pomimo, ze nie jest w stanie zrealizować zamówienia. Zero kontaktu ze sklepem .

Rzetelne opinie o Dobreceny.pl

Dobreceny.pl

Siedziba
Legnica

WWW
http://dobreceny.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 575 643 839

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie