Kategorie: / Dom / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe / Żywność i gastronomia

dobregarnki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dobregarnki.pl
5 / 5 2022-10-03

Oprócz wystawiania opinii o firmach i markach, przede wszystkim czytam tu opinie innych ludzi. Dzięki tej stronie unikłem już przynajmniej 10 razy podpisania umowy z dostawcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego udało mi się znaleźć prawdziwie uczciwą markę, z którą jestem lojalny do dzisiaj. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2022-06-12

Wystawiam recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one usunięte lub ukryte przez admina strony. W tym portalu moje opinie są publikowane od razu - bez względu na to czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych marek. Widzę, że nie ulegacie presji i za to was podziwiam.

5 / 5 2022-05-13

Ludzie zdają sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, lubią obiecywać wiele rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości, nie zawsze jest tak idealnie, jak na reklamach. Dlatego jest świetnie, że są strony internetowe, które dbają o klienta i pozwalają na reklamowanie i udoskonalanie marki, podczas gdy nieuczciwi sprzedawcy tracą klientów i swoje miejsce na rynku. To naprawdę wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2021-11-09

Jestem zadowolony/miło mi, że mogę pomagać innym klientom w odnalezieniu właściwego produktu, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę lub w wyborze prawdziwie uczciwego przedsiębiorcy. Dużą zaletą tego serwisu, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji komentarzy. Opinia jest szybko umieszczana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian/modyfikacji.

5 / 5 2019-11-30

dobre i solidne garnki

Rzetelne opinie o dobregarnki.pl

dobregarnki.pl

Siedziba
Dąbrowa Górnicza

WWW
https://www.dobregarnki.pl/

Email
[email protected]

Telefon
32 268 64 04

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie