Kategorie: / Komputery / Dom

Dobreledy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobreledy.pl
5 / 5 2022-10-03

Można znaleźć tu opinie zarówno o dużych firmach, jak i o niewielkich firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-08-14

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”wygładzone” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Na tej platformie wszelkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-03-16

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i czytam komentarze innych użytkowników na temat konkretnego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

5 / 5 2022-02-04

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o dużych markach, jak również o rodzinnych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o Dobreledy.pl

Dobreledy.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.dobreledy.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie