Kategorie: / Militaria

Dobrelunety.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobrelunety.pl
5 / 5 2022-08-28

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie strony. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedawcy tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-09-20

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, standardowo zaglądam na ten portal i czytam komentarze innych użytkowników na temat konkretnego miejsca i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

5 / 5 2021-07-28

Publikowane są tutaj opinie zarówno o dużych sieciach, jak również o nowo powstałych działalnościach z mojego regionu. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2020-12-08

Bardzo cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dobrelunety.pl

Dobrelunety.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.dobrelunety.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie