Kategorie: / Dom

Dobreplytki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobreplytki.pl
5 / 5 2022-11-01

Wystawiam opinie i recenzje tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one przygotowywane przez właścicieli strony. Tutaj moje opinie są natychmiastowo widoczne dla innych użytkowników, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne oraz dotyczą małych lub dużych firm. Cenię fakt, że administracja portalu nie zastrasza mnie ani nie wpływa na moje opinie.

5 / 5 2022-04-23

Ja sprawdzam i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będzie ona zmieniana lub ukrywana przez administratora platformy. Tutaj moje oceny są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy dużego importer. Widać, że jesteście odważni i to doceniam.

5 / 5 2021-12-22

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług oraz sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Chociaż zrozumiałe jest, że gusty różnią się, jeśli zauważam, że dany produkt otrzymuje głównie negatywne recenzje, wtedy unikam zamawiania go, ponieważ sądzę, że nie wszystkie te opinie są nieuzasadnione.

5 / 5 2021-05-14

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia pozytywnej lub negatywnej opinii na temat używanych produktów, usług lub konkretnych sprzedawców, z którymi miał do czynienia. Jednakże zdarza się, że nie da się zadowolić każdej osoby, a jeśli widzę, że dany przedmiot ma mnóstwo negatywnych recenzji, przestaję się nim interesować, gdyż podejrzewam, że wszystkie te opinie nie mogą się mylić.

Rzetelne opinie o Dobreplytki.pl

Dobreplytki.pl

Siedziba
Bielsk Podlaski

WWW
http://dobreplytki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie