Kategorie: / Reklama i Marketing

DobrePromo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DobrePromo
5 / 5 2023-01-30

Ostatnio zainteresowałem się opiniami użytkowników na temat różnych firm i ich oferty. Głównie korzystałem z recenzji dostępnych w Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak zaczynam regularnie sprawdzać także tutaj. Należy zauważyć, że niektóre opinie są pisane pod wpływem emocji, co utrudnia uzyskanie rzetelnej informacji o produkcie. Jednak dzięki temu mam pewność, że właściciele miejsca, które recenzuję, nie cenzurują opinii.

5 / 5 2022-02-01

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia opinii na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy też dotyczących rzeczywistej interakcji z handlowcem. Oczywiście, gusty są subiektywne i o nich nie dyskutujemy, jednakże, jeśli zauważam, że firma ma przeważnie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2017-09-17

Agencja Dobre Promo zajęła się stworzeniem dla mnie sklepu internetowego, co spotkało się z moim dużym zadowoleniem zarówno z obsługi, jak i wykonania. Dodatkowo, zdecydowałam się wykupić usługę pozycjonowania strony, która przyniosła doskonałe efekty. Odkąd moja strona pojawiła się wyżej w wynikach wyszukiwania, zanotowałam większy ruch w sklepie. Mimo że widoczne efekty nastąpiły dopiero po trzech miesiącach, czekanie było warto. Szczególnie polecam usługi Dobre Promo - chłopcy tam pracujący są nie tylko miłymi, ale również bardzo skutecznymi specjalistami.

Rzetelne opinie o DobrePromo

DobrePromo

Siedziba
szczecin

WWW
http://dobrepromo.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie