Kategorie: / Biuro / Pozostałe

DobreTonery.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DobreTonery.pl
5 / 5 2022-10-13

W ostatnich latach, w celu pozyskania opinii konsumentów o firmach i ofercie, korzystałem tylko z wyszukiwarki Google i profili na Facebooku. Teraz jednak sprawdzam je także na innej platformie, co jest dla mnie obowiązkowe. Niekiedy oceny są subiektywne i nie dają wiele informacji o produkcie, ale jestem pewny, że na tej stronie nie ma ukrywania treści przez administratorów.

5 / 5 2022-01-14

Cieszę się z możliwości pomocy innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i wybór rzetelnego sklepu. Dużym atutem tego serwisu, przynajmniej dla mnie, jest brak manipulacji opiniami. Moja opinia zostaje publikowana prawie natychmiast na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-13

Zawsze sprawdzam komentarze innych konsumentów dotyczące sprzedawcy i produktu, zanim dokonam zakupu. Dodatkowo, korzystam z tego po kilka lat i zawsze udaje mi się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Polecam to miejsce dla tych, którzy chcą uniknąć stresu związanego z reklamacjami, wymianami i dyskusjami ze sklepem.

5 / 5 2021-11-10

Myślę, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego poglądu na temat zakupionych produktów, otrzymanych usług lub sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Chociaż niekoniecznie musimy mieć takie same zdanie, to jeśli zauważę, że sprzedawca lub dostawca usług otrzymuje wiele negatywnych opinii, to najprawdopodobniej nie skorzystam z jego usług - nie sądzę, żeby wszyscy się mylili.

5 / 5 2020-01-30

muszę polecić sklep!

Rzetelne opinie o DobreTonery.pl

DobreTonery.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dobretonery.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(22) 435 92 08

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie