Kategorie: / AGD

Dobrewyciskarki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobrewyciskarki.pl
5 / 5 2022-05-31

Nie tylko wystawiam tutaj opinie na temat firm i marek, ale przede wszystkim czytam recenzje innych użytkowników. Dzięki temu serwisowi już sześć razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z sprzedającym, który okazał się być niesolidny. Zamiast tego zdecydowałem się na godną zaufania firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Jestem pewien, że nie tylko ja jestem szczęśliwy, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-04-25

Jak politycy, sprzedający też lubią składać wiele obietnic, jednak w rzeczywistości sytuacja bywa różna i często nie jest tak kolorowo, jak to prezentują w reklamach. Dlatego ważne są portale internetowe, na których uczciwe firmy mogą zareklamować się i pokazać swoje zaangażowanie w dbanie o klienta, a nieuczciwi sprzedający są demaskowani i tracą klientów. Taki właśnie model powinien być stosowany.

5 / 5 2021-03-21

Tylko wtedy, gdy mam pewność, że moja opinia nie zostanie usunięta przez administratora portalu, umieszczam i analizuję swoje wypowiedzi. Na tej platformie, niezależnie od rodzaju komentarza czy dotyczy on małej firmy czy korporacji, moje komentarze są publikowane niemal natychmiastowo. Cenię to, że nieustraszony administrator nie boi się negatywnych opinii.

5 / 5 2021-01-08

Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi, czy znalezieniu prawdziwie wiarygodnego dostawcy. Co mówiłem, dużym plusem tego portalu jest brak ingerencji w treść opinii. Opinia jest publikowana na stronie bardzo szybko i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dobrewyciskarki.pl

Dobrewyciskarki.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://www.dobrewyciskarki.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie