Kategorie: / AGD

Dobrewyciskarki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobrewyciskarki.pl
5 / 5 2022-05-31

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście wartościową firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-04-25

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-03-21

Analizuję i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-01-08

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego dostawcy. Niepodważalnym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dobrewyciskarki.pl

Dobrewyciskarki.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://www.dobrewyciskarki.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie