Kategorie: / Pozostałe

Dobreziola.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobreziola.pl
5 / 5 2022-05-06

Do tej pory czytałem opinie Klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach jedynie na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Jednak teraz zobowiązany jestem również przeczytać je tutaj. Często komentarze są bardzo emocjonalne, co sprawia, że nie są zbyt wiarygodne jeśli chodzi o sam produkt. Jednak możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2022-05-05

Dotychczas zwykłem czytać recenzje użytkowników o firmach i ich asortymencie tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak dodatkowo sprawdzam je także tutaj, na tej stronie. Niektóre opinie są mało rzeczowe, a raczej oparte na emocjach, więc trudno dowiedzieć się wiele o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie modyfikują opinii.

5 / 5 2021-12-22

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu indywidualnie dostosowanej usługi i odnalezieniu zaufanego sprzedawcy. Według mnie, głównym atutem tego miejsca jest brak manipulowania opiniami. Opinia jest natychmiast publikowana na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-10

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług lub firm, z którymi rzeczywiście zetknął się. Oczywiście, zawsze można spotkać niezadowolonych klientów, jednak gdy zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne opinie, zdecydowanie rezygnuję, ponieważ nie mogą one pochodzić z przypadku.

Rzetelne opinie o Dobreziola.pl

Dobreziola.pl

Siedziba
Sosnowiec

WWW
http://dobreziola.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie