Kategorie: / Dom i ogród

dobrymonitoring.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dobrymonitoring.pl
5 / 5 2022-04-28

Według mnie każda osoba ma prawo do wyrażenia swojego konstruktywnego zdania dotyczącego produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miała do czynienia. Zdarza się, że klienci nie są zadowoleni z zakupów, ale jeśli widzę, że dana platforma handlowa ma wiele negatywnych opinii, unikam jej, ponieważ nie wszyscy mogą się mylić.

5 / 5 2021-03-17

Dotychczas weryfikowałem recenzje użytkowników na temat przedsiębiorstw i ich asortymentu tylko na Google i na profili Facebook. Teraz regularnie sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są silnie emocjonalne, co utrudnia zdobycie informacji na temat samego produktu lub usługi. Jednakże, mamy pewność, że właściciele tej platformy nie ukrywają żadnej treści.

5 / 5 2021-01-15

Przed złożeniem zamówienia, sprawdzam opinie innych użytkowników na stronie dotyczące wybranego produktu oraz miejsca, do którego mam zamiar go wysłać. Tak robie od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów. Sugeruję taką formę weryfikacji każdemu, kto nie chce tracić czasu i energia na rozwiązywanie problemów związanych z reklamacjami czy niespodziewanymi wymianami towarów z kupującym.

5 / 5 2021-01-07

Bardzo się cieszę, że mogę służyć innym konsumentom, pomagając im w wyborze wysokiej jakości produktów, optymalnych usług i godnych zaufania partnerów do inwestycji. Dużym plusem tego portalu jest dla mnie fakt, że nie ma tu cenzurowania komentarzy. Opinie są umieszczane na stronie bez opóźnień i moderatorzy nie wprowadzają w nich żadnych zmian.

Rzetelne opinie o dobrymonitoring.pl

dobrymonitoring.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://dobrymonitoring.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie