Kategorie: / Dom

Dobryzakup.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobryzakup.pl
5 / 5 2022-06-15

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nierzetelnym dostawcą. Za to wybrałem rzeczywiście solidną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-03-11

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma praktycznie same niepochlebne opinie, to nie zamawiam, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-01-16

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2020-12-19

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o Dobryzakup.pl

Dobryzakup.pl

Siedziba
Szczecin

WWW
http://dobryzakup.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie