Kategorie: / Motoryzacja

Dodatkidodiesla.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dodatkidodiesla.pl
5 / 5 2022-07-10

Opinie konsumentów o firmach i ich asortymencie sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Niektóre recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-09-26

Nie tylko piszę tutaj opinie o towarach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już trzy razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaufaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2021-07-08

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu jakościowego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Dużym plusem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-20

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o Dodatkidodiesla.pl

Dodatkidodiesla.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://dodatkidodiesla.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie