Kategorie: / Kultura i rozrywka / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

DodatkiWeselne.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DodatkiWeselne.pl
5 / 5 2023-03-07

Nie tylko zamieszczam swoje opinie o sprzedawcach i ich produktach tutaj, ale przede wszystkim czytam opinie innych. Dzięki temu udało mi się już 6 razy uniknąć podpisywania umowy z niesolidnym dostawcą. Zamiast tego natrafiłem na naprawdę wiarygodną markę, której pozostaję lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że tu jesteście.

5 / 5 2021-11-03

Tylko wtedy, gdy jestem całkowicie pewny, że nie będą one usuwane przez moderatora strony, udzielam się w dyskusjach i piszę swoje opinie. Na tej stronie moje komentarze są publikowane niemal od razu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, i dotyczą firm rodzinnych i liderów w branży. Admistracja strony nie boi się publikować ich, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-08-13

Nie tylko publikuję tutaj recenzje o sprzedawcach i ich produktach. Prawdopodobnie częściej analizuję je. Dzięki tej stronie uniknąłem już kilka razy podpisania umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego odkryłem naprawdę solidną markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście tu.

5 / 5 2021-05-08

W ciągu ostatnich lat jedynie czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług na stronach Google i Facebooka. Teraz jestem zobowiązany sprawdzać je również tutaj. Często te opinie są niezbyt pouczające, więc nie dowiedziałem się wiele o samym produkcie. Ale co najmniej widzę, że moderatorzy strony nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-07-20

Wszystko co potrzebne na wesele tu znajdziesz :D

Rzetelne opinie o DodatkiWeselne.pl

DodatkiWeselne.pl

Siedziba
Białystok

WWW
https://www.dodatkiweselne.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 698 668 077

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie