Kategorie: / Pozostałe

Dodomku.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.70
opinie o Dodomku.pl
5 / 5 2019-03-21

Jak dotąd wszystko było świetne i pozytywne. Dostawa była szybka, a produkty były idealnie zapakowane. Już cztery razy korzystałem z usług i jestem zadowolony. Tak trzymać! PS. Zastanawiam się tylko nad komentarzami niektórych osób, które narzekają na stan warzyw i owoców. Czy naprawdę już wszystko was przewróciło na głowę? Proponuję iść na targ i samodzielnie wybrać świeże owoce, zamiast zamawiać je w kartonie!

0 / 5 2019-03-01

Nie wszystko jest idealne,ponieważ towar jest drogi, zwłaszcza wędliny oraz owoce są bardzo kosztowne. Jeśli chodzi o opakowanie, jest fajne i oryginalne, ale zanim rozpakowałem te produkty, zasnąłem, i nie rozumiem po co te dodatkowe wkłady. Wszystko jest rozmoczone, opakowania są mokre, a w paczce jest więcej wody. Może mieli dobre intencje, ale nie wyszło im to dobrze.

5 / 5 2019-01-20

Bardzo szybko, wygodnie bez problemow ja jestem zadowolona chociaz to moj pierwszy raz zamawiania z tej str.

1 / 5 2018-12-20

Nie każdy jest w stanie biegać po sklepy w poszukiwaniu warzyw, szczególnie ci, którzy nie są młodzi i zdrowi. To, co jest nie do zaakceptowania, to ceny, które są zawyżone, a do tego sklep oszukuje na wadze, ilości produktów, jakości i stanu. Jest dziwne, że pomimo tego, że są opinie negatywne, to pojawiają się one tak szybko i nagromadzone. Te pozytywne opinie wydają się być pisane przez samych siebie. Nie akceptujemy również przekraczania praw przez kurierów. Aktualnie robimy zakupy w innych sklepach, takich jak A.pl lub Polski Koszyk i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny są znacznie niższe, produkty są wysyłane w zamówionej ilości, bez uszkodzeń i zgnilizny.

5 / 5 2018-11-12

Same pozytywy. Polecam

2018-10-10

Adaś ,znowu coś knoci nigdy nie kupujcie tam na przelew bo możecie stracić swoje pieniądze a i towaru nie zobaczycie

2018-08-03

Kolejny raz wystawieni do wiatru. Brak realizacji zamówienia. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Trudno stwierdzić co się z nimi dzieje.

2 / 5 2018-06-07

Mam problemy z otrzymaniem zamówienia, które jest opóźnione od 9 dni. Obsługa klienta jest beznadziejna i brakuje jej profesjonalizmu. Zbywają mnie absurdalnymi wyjaśnieniami podczas rozmów telefonicznych, żeby pospieszyć mnie. Ostatni raz byłem w kontakcie drogą mailową 5 dni temu. Nie polecam absolutnie tej firmy - wręcz odradzam i chcę ostrzec innych!

2 / 5 2018-06-07

Od dziewięciu dni nie otrzymałem zamówionych przedmiotów. Obsługa klienta jest beznadziejna, a profesjonalizmu brak w ogóle. Kiedy dzwoniłem, by ponaglać, otrzymywałem absurdalne wytłumaczenia. Ostatnio kontaktowałem się z nimi mailowo pięć dni temu. Bardzo nie polecam tej firmy. Wręcz odradzam i ostrzegam!

5 / 5 2018-06-06

Jestem niezwykle zadowolona z moich zakupów w tym konkretnym sklepie. Już od kilku lat regularnie zamawiam u nich i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Czas realizacji zamówień jest naprawdę szybki, a ceny są adekwatne. Co więcej, komunikacja i kontakt z obsługą sklepu jest wzorowy. Gorąco polecam ten sklep!

2018-05-28

szybo i sprawnie

2 / 5 2017-12-13

Początkowo byłam zadowolona z zakupów dwa razy, ale z czasem jakość zaczęła się pogarszać. Sklep często nie miał potrzebnych produktów, warzywa były zgniłe, a słodycze miały zniszczone opakowania. Mimo składanych uwag, obsługa nie robiła nic w tej sprawie i nie dbała o klienta. Kurier był bezczelny i nie liczący się z czasem odbioru. Często był nachalny i wybijał się z umówienia dostawy nawet późno w nocy. Nie polecam tego sklepu, gdyż inne miejsca mają lepszy wybór warzyw i innych produktów, a także bardziej uprzejmy personel. Mój stres osiągnął granicę wytrzymałości i musiałam skorzystać z usługi taksówki. Wpisywałam swoje uwagi i zażalenia wielokrotnie, ale nie zauważyłam żadnych zmian.

0 / 5 2017-09-17

Sklep ponownie nie przekazuje informacji o niemożliwości zrealizowania zamówienia. Prawdopodobnie znów brakuje produktów. Nie otrzymujemy żadnej wiadomości, maila ani telefonu. Sklep sam proponuje terminy dostawy, których jednak nie dotrzymuje. Brak jakiejkolwiek przeprosiny. Absolutnie nic.

0 / 5 2017-09-17

Sklep znowu nie poinformował mnie, że nie będzie w stanie zrealizować mojego zamówienia. Prawdopodobnie wciąż brakuje im niektórych produktów. Nie dostaję żadnej informacji, ani maila, ani telefonu. Sami zaproponowali terminy dostawy, ale notorycznie ich nie dotrzymują. Nie ma żadnego przeproszenia. Po prostu nic.

5 / 5 2017-06-20

Szybka dostawa jasne wygodne zakupy. Polecam.

0 / 5 2017-04-15

Otrzymałam paczkę, w której zamiast większych migdałów kalifornijskich dostałam bardzo drobne kawałki migdałów o wadze 50g zamiast 60g. Zamiast 100g pestek dyni otrzymałam tylko 80g. Opakowanie płatków opiekanych było pęknięte i owinięte folią, co oznaczało, że zostało uszkodzone. To była całkowita porażka. Radzę unikać tego sklepu w każdym możliwym odległym miejscu.

5 / 5 2017-03-31

Aktualnie przebywam we Włoszech i po raz pierwszy zdecydowałem się na zamówienie artykułów spożywczych z Polski. Kilka dni przed planowaną dostawą odebrałem wiadomość e-mail, zawierającą informację o dacie dostarczenia i kurierze, który będzie odpowiedzialny za dostawę. Dzień dostawy był zgodny z wcześniejszym harmonogramem, a paczka została dostarczona bezpośrednio pod mój dom. Artykuły miały solidne opakowanie, a daty ważności były takie same jak podane podczas składania zamówienia. Gorąco polecam korzystanie z takiego rozwiązania, zwłaszcza dla osób mieszkających za granicą.

Rzetelne opinie o Dodomku.pl

Dodomku.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.dodomku.pl

Email
[email protected]

Telefon
58 66 007 66

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie