Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Dogsbox.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dogsbox.pl
5 / 5 2022-03-29

Publikowane są tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Ekstra, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2022-01-26

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmienione czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-12-02

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym atutem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania komentarzy. Opinia zostaje bezzwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-11-26

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy wręcz ukryte przez administratora witryny. Tutaj wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy znanej korpo. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o Dogsbox.pl

Dogsbox.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://dogsbox.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie