Kategorie:

DoktorDetoks.pl - Esperal Warszawa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DoktorDetoks.pl - Esperal Warszawa
5 / 5 2022-07-29

Moim zdaniem każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jak widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-03-09

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Brawo!

5 / 5 2021-07-21

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedający tracą renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-12-14

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o DoktorDetoks.pl - Esperal Warszawa

DoktorDetoks.pl - Esperal Warszawa

Siedziba
-

WWW
doktordetoks.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie