Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dolce Moda Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dolce Moda
5 / 5 2022-03-28

Sprawdzam i wyrażam moje opinie tylko w sytuacji, kiedy wiem, że nie będą one modyfikowane lub usuwane przez moderatora tej strony. Tutaj, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej spółki kapitałowej, moje komentarze są widoczne prawie od razu po ich wysłaniu. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. Dlatego tak bardzo szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-12-08

Na tej stronie znajdziesz recenzje zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo otwartych sklepach w moim mieście. Zawsze zaglądam tutaj przed zamówieniem czegoś z nieznanej mi dotąd sklepu i jeszcze nigdy nie doznałam rozczarowania. Jestem zadowolona, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-11-02

Jestem szczęśliwy, że mogę wspierać innych konsumentów w wyborze właściwego produktu, zamówieniu optymalnej usługi oraz w znalezieniu rzetelnego przedsiębiorcy. Co do tego portalu, uważam, że jego niepodważalnym atutem jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia jest zamieszczana na stronie w krótkim czasie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-15

Wiadomo, że sprzedający często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Jednakże, w rzeczywistości może być różnie i nie zawsze jest tak, jak przedstawiają to materiały reklamowe. Dlatego uważam, że ważne są strony internetowe, które dbają o dobre wrażenia klienta i dają szansę uczciwym firmom na promowanie się oraz zbieranie opinii od klientów. W ten sposób nieuczciwi sprzedawcy tracą na swoim prestiżu, a dobre firmy zyskują zaufanie konsumentów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2019-08-08

Zrobię tu jeszcze nieraz zakupy.

Rzetelne opinie o Dolce Moda

Dolce Moda

Siedziba
Dosin

WWW
https://dolcemoda.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 782 11 55 35

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie