Kategorie: / Biuro / Dom

Dom Meblowy Burzyńscy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dom Meblowy Burzyńscy
5 / 5 2023-01-20

Tutaj dostępne są recenzje zarówno o znanych firmach, jak i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Często zaglądam tu przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie miałam powodów do rozczarowania. Cieszę się, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2022-03-03

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług oraz sklepów, z którymi miał kontakt. Nie jest możliwe zadowolenie wszystkich, aczkolwiek jeśli widzę dużą ilość negatywnych recenzji na jakiejś platformie sprzedażowej, to raczej nie będę z nią współpracować, ponieważ nie wszystkie negatywne opinie można odrzucić.

5 / 5 2021-11-16

Przed złożeniem zamówienia, za każdym razem sprawdzam recenzje innych użytkowników dotyczące wybranego sklepu i produktów, na które się zdecydowałem. Praktykuję to już od kilku tygodni i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na rożnego rodzaju kłopoty związane z zakupami, takie jak wymiany, odstąpienie od umowy, reklamacje czy spory ze sprzedającym.

5 / 5 2021-10-31

W ostatnich latach przeglądałem opinie użytkowników na temat firm i ich oferty głównie na Google i Facebooku. Teraz jednak zawsze sprawdzam je również tutaj. Wielu komentarzy brakuje konkretnych informacji, dlatego trudno dowiedzieć się czegoś istotnego o samym produkcie. Przynajmniej jednak widać, że właściciele strony nie zmieniają wypowiedzi użytkowników.

5 / 5 2019-10-31

Zakupów w takim sklepie życzę każdemu

Rzetelne opinie o Dom Meblowy Burzyńscy

Dom Meblowy Burzyńscy

Siedziba
Zielona Góra

WWW
https://burzynscymeble.pl/

Email
[email protected]

Telefon
68 320 23 85

Komórka
691 771 564

Infolinia
-

Logowanie