Kategorie: / Usługi

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski
5 / 5 2022-06-13

Są tu opinie zarówno o czołowych producentach, jak i o małych sklepach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-01-27

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich sieciach, jak również o nowo powstałych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2021-07-05

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem do niedawna tylko w wizytówce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-12-15

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, najpierw wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego e-sklepu i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Siedziba
Koło

WWW
https://www.pogrzeby-rutkowski.pl/

Email
[email protected]

Telefon
601 767 939

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie