Kategorie: / Film i Muzyka / Usługi

Dom Produkcyjny GrandFox Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dom Produkcyjny GrandFox Sp. z o.o.
5 / 5 2021-10-26

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-09-25

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę solidną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-06-04

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-02-13

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Dom Produkcyjny GrandFox Sp. z o.o.

Dom Produkcyjny GrandFox Sp. z o.o.

Siedziba
Kraków

WWW
https://grandfox.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 691 820 575

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie