Kategorie: / Budownictwo / Przemysł i produkcja

Dom Techniczny Henryka Łuczyńskiego Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dom Techniczny Henryka Łuczyńskiego
5 / 5 2022-02-20

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-01-12

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-26

Zanim kliknę ”kupuję”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-10-08

Znajdują się tu opinie zarówno o międzynarodowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Dom Techniczny Henryka Łuczyńskiego

Dom Techniczny Henryka Łuczyńskiego

Siedziba
Kraków

WWW
https://dom-techniczny.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 421 09 29

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie