Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Dom Whisky Online Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Dom Whisky Online
1 / 5 2023-07-25

Korespondowałam z sklepem w Warszawie i zapewniono mnie, że na miejscu mają produkt, którego szukałam. Niestety, kiedy bezpośrednio odwiedziłam sklep tego samego dnia, poinformowano mnie, że nie posiadają tego artykułu. Dopiero gdy powołałam się na korespondencję mailową, okazało się, że "jedna butelka jeszcze jest". To było drugie zaskoczenie. W mailu pytałam, czy cena jest taka sama jak na stronie (podając konkretną kwotę) - jednak okazało się, że cena jest inna, ponieważ waga butelki również była inna. Sądzę, że wyraźnie i precyzyjnie sformułowałam swoje myśli w mailu, ale sklepowi wyraźnie "nie ogarniają" lub po prostu chcieli "naciągnąć".

5 / 5 2023-02-10

Wiadomym faktem jest, że zarówno sprzedający, jak i nasi rządzący często dają wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość nie zawsze jest tak optymistyczna jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że w internecie pojawiają się takie strony. Dzięki nim solidne firmy, które dbają o swoich klientów, mają szansę na wypromowanie się i na dowiedzenie się, co powinny poprawić. Natomiast niesolidni sprzedawcy tracą swoją renomę i klientów. Właśnie taka sytuacja powinna mieć miejsce!

5 / 5 2022-08-05

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomagania innym klientom w znalezieniu produktu spełniającego ich oczekiwania, zamówieniu optymalnej usługi czy wyborze rzetelnego sklepu. W mojej opinii, jednym z największych atutów tej strony jest brak edytowania komentarzy. Opinie są publikowane prawie natychmiastowo i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-19

Recenzuję jedynie wtedy, gdy jestem pewny, że moja opinia nie zostanie zmodyfikowana lub usunięta przez moderatora. Moje komentarze są publikowane od razu, bez względu na ich zawartość, a ja cenię to, że serwis nie pozwala sobie na zastraszenie.

5 / 5 2022-01-18

Tyle tu whisky do wyboru :D

5 / 5 2021-07-14

Bardzo się raduję z faktu, że mogę wspomagać innych ludzi w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu najlepszej usługi lub odnalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Według mnie, ogromnym atutem tej platformy jest brak kontroli opinii. Recenzje są od razu publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dom Whisky Online

Dom Whisky Online

Siedziba
Reda

WWW
https://sklep-domwhisky.pl/

Email
[email protected]

Telefon
0048 691 760 000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie