Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Dom Wina Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dom Wina
5 / 5 2023-03-21

Fajnie, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2023-01-01

Nie tylko wystawiam tu opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już parę razy udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaufaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2022-10-11

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze publikowane są praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy wielkiej korporacji. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I to szanuję.

5 / 5 2022-08-25

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnich latach tylko w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało szczegółowe, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-04-22

świat

Wina ze wszystkich stron świata

Rzetelne opinie o Dom Wina

Dom Wina

Siedziba
Kraków

WWW
https://domwina.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 12 638 13 80

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie