Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom i ogród / Handel / Serwis / Usługi

DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 4.79
opinie o DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI
3 / 5 2024-03-23

Wykonanie bardzo szybkie ,ale brak dokładności i profesjonalnej obróbki ,wymazane dookoła na grubo . Spodziewałam się więcej fachowości.

5 / 5 2021-11-04

Przetestowałam firmę DOMAR jako godnego zaufania wykonawcę i polecam ją innym. W bieżącym roku zdecydowałam się na zakup i montaż moskitier w salonie DOMAR usytuowanym przy Radzymińskiej 202 w Warszawie. Przebieg całego procesu, począwszy od nabycia produktów, aż po instalację, odbył się w zgodzie z zapewnieniami przekazanymi mi przez pracownika. Usługa obsługi i poradnictwa, jakie zostało mi udzielone, była na wysokim poziomie. Moje sprawy zajmował bardzo sympatyczny człowiek, który udzielał profesjonalnych i spersonalizowanych usług dla klienta.

5 / 5 2019-03-16

Zamówienie zostało ukończone w wyznaczonym terminie, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Jakość nie różni się od tego, co można zobaczyć w salonie. Drzwi wyglądają bardzo estetycznie. Montaż został przeprowadzony szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam :)

5 / 5 2019-03-16

Zamówienie zostało zrealizowane na czas, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Jakość produktów nie różni się od tego, co jest prezentowane w sklepie. Drzwi wyglądają bardzo estetycznie. Montaż był szybki i skuteczny. Gorąco polecam :)

4 / 5 2019-01-28

Jak wszędzie, jakość obsługi zależy od osoby, z którą się ma do czynienia. Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z ustalonym terminem, jednak warto regularnie monitorować postępy i przypominać panom odpowiedzialnym za montaż o sprawie poprzez telefon lub mail. Montaż jest nieco kosztowny, ale wykonany profesjonalnie. Ogólnie polecam.

5 / 5 2019-01-22

Firma DOMAR jest niezwykle kompetentna. Fachowcy bardzo szybko i sprawnie zamontowali u mnie drzwi. Co więcej, pobrali opłatę dopiero po wykonaniu usługi, co nie jest częste obecnie. Gorąco polecam ich wszystkim.

5 / 5 2019-01-22

Firma DOMAR jest naprawdę doskonale profesjonalna. Pracownicy, którzy zamontowali u mnie drzwi, wykazali się szybkością i skutecznością. Co więcej, pobrali opłatę za usługę dopiero po jej wykonaniu, co stanowiło dla mnie duże udogodnienie, biorąc pod uwagę obecne częste praktyki pobierania zaliczek. Zdecydowanie polecam ich usługi każdemu.

5 / 5 2018-11-19

To naprawdę wiarygodna firma. Przez długi czas wspólnie z mężem szukaliśmy idealnych drzwi do naszego mieszkania, ale u Państwa natychmiast znaleźliśmy doskonałe modele. Bardzo gorąco polecam. Ceny są również dobre!

5 / 5 2018-11-19

Ta firma jest naprawdę godna zaufania. Z mężem spędziliśmy wiele czasu na poszukiwaniu odpowiednich drzwi do naszego mieszkania, ale u Państwa natychmiast znaleźliśmy świetne modele. Gorąco polecam! W dodatku mają bardzo atrakcyjne ceny!

5 / 5 2018-10-25

Mój wybór drzwi wejściowych został profesjonalnie sfinalizowany przez pracowników firmy. W krótkim czasie od złożenia zamówienia, drzwi zostały zamontowane zgodnie z moimi wymaganiami. Firmę polecam z uwagi na jej dobry kontakt oraz fachowe i sprawnie wykonane usługi. Drzwi są wysokiej jakości, co sprawia, że jestem zadowolona ze swojego wyboru. -Kasia Pytlarczyk

5 / 5 2018-10-18

Firma Domar właśnie zakończyła u mnie montaż czterech par drzwi wewnętrznych. Muszę przyznać, że firma ta okazała się bardzo porządna, a pracownicy montujący byli mili i wykazali się fachowym podejściem do pracy. Co cieszyło mnie najbardziej, to czystość i porządek, jakie pozostawili po sobie. Ponadto, zabrali ze sobą stare drzwi, co było gwarancją braku kłopotów dla mnie. Podobne wrażenie zrobił na mnie sklep, w którym doradzono mi bardzo ładne drzwi i pomogli zaoszczędzić pieniądze, sugerując tańsze, ale równie dobre modele. W pełni polecam firmę Domar i jej usługi.

1 / 5 2018-08-21

W sklepie internetowym zamówiłem wkładkę. Po jakimś czasie otrzymałem maila o gotowości do odbioru i pojechałem osobiście. Niestety, okazało się, że pomimo dużej ilości na stanie, musieli ją zamówić, ponieważ faktycznie jej nie mieli. Kiedy przyjechałem, próbowali mi wcisnąć wkładkę innego rozmiaru, mówiąc, że zamawianej nie produkują. Jeśli chciałbym inną, zamówiłbym ją, nie trzeba było po informować mnie o innej dostępnej opcji. Nie przekazują klientowi żadnych informacji. To banda niekompetentnych ludzi. Zdecydowanie odradzam tę firmę.

5 / 5 2018-06-02

Kontakt z firma bardzo pozytywny.

5 / 5 2018-03-21

Bez problemu. fachowa obsługa i niezłe ceny. polecam

5 / 5 2018-03-05

Firma ta jest bardzo fachowa i solidna. Świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wykazuje pełne zrozumienie potrzeb klienta i ma ogromny wybór produktów. Jako klient jestem w pełni zadowolony z drzwi, które zamontowano mi, dlatego gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2018-03-05

Ta firma jest bardzo profesjonalna. Obsługa klienta jest na naprawdę wysokim poziomie. Pracownicy doskonale rozumieją potrzeby klientów i oferują szeroki wybór produktów. Jako klient jestem bardzo zadowolony z zamontowanych drzwi i zdecydowanie polecam tę firmę.

5 / 5 2018-01-19

Instalacja drzwi przebiegła bez żadnych trudności, termin oraz ekipa montażowa były idealnie dopasowane. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonej usługi, a moje zdanie opieram na wcześniejszych kontaktach z innymi firmami z tej branży. Dodatkowo, udało mi się skorzystać z promocji na wybrany model drzwi. W pełni polecam tę firmę, ponieważ jestem usatysfakcjonowany rezultatem.

5 / 5 2018-01-12

Reklamacja przeszła pomyślnie! Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta. Profesjonalna obsługa ! Polecam :)

5 / 5 2018-01-02

polecam, zakup udany, montaż bezproblemowy

5 / 5 2017-12-27

Znajomy mi polecił firmę Domar i muszę przyznać, że są prawdziwymi fachowcami. Szczerze polecam skorzystanie z ich usług. Panowie byli punktualni, bez żadnego opóźnienia, co niestety często zdarza się w innych firmach konkurencyjnych. Montaż został wykonany perfekcyjnie i solidnie, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony.

Rzetelne opinie o DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI

DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://www.sklep-internetowy.kqs.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie