Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom i ogród / Handel / Serwis / Usługi

DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 4.81
opinie o DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI
5 / 5 2021-11-04

Polecam firmę DOMAR jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę. W tym roku w salonie DOMAR przy ul. Radzymińskiej 202 w Warszawie zamówiłam moskitiery wraz z montażem. Cały proces zakupu i montażu przebiegał zgodnie z informacjami jakie zostały mi przekazane przez pracownika. Spotkałam się z fachową obsługą i doradztwem na wysokim poziomie. Pan, który zajmował się moją sprawą był bardzo sympatyczny, prezentował profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

5 / 5 2019-03-16

Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, co dziś jest rzadkością. Jakość nie odbiega od tego, co prezentowane jest w salonie. Drzwi prezentują się naprawdę ładnie. Montaż szybki i sprawny. Polecam :)

4 / 5 2019-01-28

Jakość obsługi jak wszędzie - zależy na kogo się trafi. Realizacja zamówienia przebiegła zgodnie z założonymi terminami, tylko warto monitorować sprawę osobiście i co jakiś czas się panom przypomnieć telefonicznie / mailowo. Montaż mają drogi, ale fachowy. Ogólnie polecam

5 / 5 2019-01-22

DOMAR to firma bardzo profesjonalna. Monterzy wstawili u mnie drzwi szybko i sprawnie. Jednocześnie zapłatę za usługę pobrali dopiero po jej wykonaniu, a nie jak się to teraz często zdarza z góry. Polecam wszystkim.

5 / 5 2018-11-19

Naprawdę rzetelna firma. Długo szukaliśmy z mężem odpowiednich drzwi do naszego mieszkania, a u Państwa znaleźliśmy świetne modele od ręki. Polecam gorąco. Dobre ceny!

5 / 5 2018-10-25

Pracownicy w sposób profesjonalny pomogli mi dobrać drzwi wejściowe wg moich potrzeb. W bardzo krótkim czasie od momentu zamówienia drzwi zostały zamontowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam firmę, gdyż kontakt był bardzo dobry, całość przebiegła bardzo sprawnie, fachowo zostały one założone. Poza tym drzwi są bardzo dobrej jakości i jestem zadowolona z wyboru tej firmy. Kasia Pytlarczyk

5 / 5 2018-10-18

Firma Domar właśnie zakończyła u mnie montaż czterech par drzwi wewnętrznych. Muszę przyznać, że firma ta okazała się bardzo porządna, a pracownicy montujący byli mili i wykazali się fachowym podejściem do pracy. Co cieszyło mnie najbardziej, to czystość i porządek, jakie pozostawili po sobie. Ponadto, zabrali ze sobą stare drzwi, co było gwarancją braku kłopotów dla mnie. Podobne wrażenie zrobił na mnie sklep, w którym doradzono mi bardzo ładne drzwi i pomogli zaoszczędzić pieniądze, sugerując tańsze, ale równie dobre modele. W pełni polecam firmę Domar i jej usługi.

1 / 5 2018-08-21

W sklepie internetowym zamówiłem wkładkę. Po jakimś czasie otrzymałem maila o gotowości do odbioru i pojechałem osobiście. Niestety, okazało się, że pomimo dużej ilości na stanie, musieli ją zamówić, ponieważ faktycznie jej nie mieli. Kiedy przyjechałem, próbowali mi wcisnąć wkładkę innego rozmiaru, mówiąc, że zamawianej nie produkują. Jeśli chciałbym inną, zamówiłbym ją, nie trzeba było po informować mnie o innej dostępnej opcji. Nie przekazują klientowi żadnych informacji. To banda niekompetentnych ludzi. Zdecydowanie odradzam tę firmę.

5 / 5 2018-06-02

Kontakt z firma bardzo pozytywny.

5 / 5 2018-03-21

Bez problemu. fachowa obsługa i niezłe ceny. polecam

5 / 5 2018-03-05

Bardzo profesjonalna firma. Obsługa na wysokim poziomie. Duże zrozumienie potrzeb klienta oraz ogromny asortyment produktowy. Jestem zadowolony z zamontowanych drzwi dlatego ich polecam.

5 / 5 2018-01-19

Montaż drzwi przebiegł bardzo sprawnie, nie było problemu z terminem ani ekipą montażową. Jakość wykonanej usługi oceniam bardzo wysoko, a wiem co piszę bo miałem już do czynienia z innymi firmami w tej branży. Do tego załapałem się na promocję modelu, na który się zdecydowałem. Jestem zadowolony i polecam tą firmę.

5 / 5 2018-01-12

Reklamacja przeszła pomyślnie! Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta. Profesjonalna obsługa ! Polecam :)

5 / 5 2018-01-02

polecam, zakup udany, montaż bezproblemowy

5 / 5 2017-12-27

Firmę Domar polecił mi mój znajomy. Jednym słowem - FACHOWCY! Szczersze polecam skorzystanie z ich usług. Panowie przyjechali na czas, bez przeciągania terminów jak się to niestety zdarza w innych konkurencyjnych firmach. Montaż wykonany precyzyjnie i solidnie, a efekt końcowy więcej niż zadowalający.

5 / 5 2017-12-26

Kupowałem w tej firmie zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Wykonanie i montaż na wysokim poziomie. Zdecydowany plus za bezpłatny pomiar i fachowe doradztwo, oby tak dalej.

5 / 5 2017-12-19

Świetny kontakt, szybka wycena i realizacja. Mają własny transport i bez problemu mogłem dogadać się z kurierem. Drzwi zabezpieczone i dostarczone bez uszkodzeń. Polecam

5 / 5 2017-12-07

Szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. bardzo zasłużony pozytyw

5 / 5 2017-11-05

Jak najbardziej zasłużony pozytyw również ode mnie. Miło sprawnie w dobrej cenie

2017-10-20

Firma słabo dba o zadowolenie klientów. O ile umówienie na montaż drzwi i termin realizacji przebiegła jako-tako, to gorzej było po wykonaniu montażu. Zaraz po dwóch dniach wyszły usterki niedokładnego montażu. Zgłosiłem reklamację do Domar, która dopiero po moich kilkutygodniowych awanturach została rozpatrzona i poprawiono montaż. Nawet nie padło słowo przepraszamy, tylko uwago pod moim adresem, co jest niedopuszczalne.Kompletne lekceważenie klienta. Nie polecałbym tej firmy.

5 / 5 2017-10-09

Bardzo dobry poziom obsługi, dotyczy to zarówno sprzedaży w salonie i ekipy montażowej. Firma godna zaufania, polecam.

5 / 5 2017-08-30

solidni i sprawi, krótko napiszę, polecam

5 / 5 2017-08-01

Polecam wybór drzwi w firmie Domar. Realizacja przed czasem, ceny które zaoferowali w porównaniu do innych firm naprawdę konkurencyjne. Wszystko sprawnie i bez problemowo.

5 / 5 2017-07-19

Ja zakończyłem remont mieszkania, między innymi wymieniałem drzwi. Drzwi kupiłem w Domar S. C., korzystałem również z montażu i uważam, że zarówno i cena i jakość wykonanych prac jest na najwyższym poziomie. Fajne jest to, że można negocjować ceny, naprawdę wyszedłem nieźle do przodu. Po paru dniach zgłosiłem jedne drzwi do regulacji, bez problemu przyjechał pracownik i zrobił tą drobną poprawkę. Stanowczo polecam - SUPER FIRMA I obsługa na medal!!!

2017-07-11

Porażka. Odradzam. Bałagan mają w firmie. Przez nich opóźnił mi się remont o miesiąc...

5 / 5 2017-06-26

Bardzo fachowa i konkretna obsługa. W salonie konkretna ilość drzwi do obejrzenia, sprzedawca odpowiada fachowo na pytania i widać, że się zna. Ceny też mają dobre. Stanowczo polecam.

5 / 5 2017-05-04

Sprawdzona firma, przystępne ceny świetny kontakt

5 / 5 2017-04-09

Już drugi raz korzystam z usług firmy Domar i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi oraz co ważne z negocjowanych cen. Jakość montażu i produktów oraz czas realizacji zlecenia były na najwyższym poziomie. Firma Domar jest z pewnością godną polecenia.

Rzetelne opinie o DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI

DOMAR S.C. PIOTR WOJCIECHOWSKI PAWEŁ ZAGALSKI

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://www.sklep-internetowy.kqs.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie