Kategorie: / Dom

Domdruku.lublin.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.85
opinie o Domdruku.lublin.pl
5 / 5 2021-06-26

Jeżeli ktokolwiek jeszcze zostanie oszukany przez tę firmę, proszę skontaktować się z policją lub prokuraturą rejonową w Lublinie. Moja sprawa została tam zgłoszona i prowadzona przez prokuraturę. Osoby poszkodowane zostaną dołączone do sprawy. Można skontaktować się z prokuraturą zajmującą się tą sprawą pod adresem mejlowym: [email protected]. W przypadku pytań, można skontaktować się ze mną pod adresem mejlowym: [email protected].

0 / 5 2019-01-17

Czekałem na moje zamówienie przez około sześć miesięcy, pomimo że usłyszałem wiele wymówek, że urządzenie nie działa, a szkło zostało uszkodzone w trakcie pracy. Zapłaciłem pełną kwotę za zamówienie oraz za dodatkowe zdjęcie do nadruku. Po sześciu miesiącach skontaktowałem się z Panem Zasadnym i zagroziłem mu, że jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy, to zajmiemy się sprawą w sądzie. Teraz czekam na zwrot pieniędzy. Skontaktowałem się również z rzecznikiem praw konsumenta, który okazał się bardzo pomocny i skuteczny w tej sytuacji.

1 / 5 2019-01-03

Ten tekst opisuje bardzo negatywną opinie o przedsiębiorstwie "Dom Druku". Autor kontaktował się z nimi 15 czerwca, ale otrzymał swoje zamówienie dopiero prawie po 2 miesiącach od wpłacenia zaliczki. Przez ten czas przeżył stres i utracił czas oraz pieniądze. Pierwotnie wydawało się, że firma działa profesjonalnie, ale po trzech tygodniach dostał informację o awarii, a następnie o opóźnieniach w wysyłce. Ostatecznie autor musiał interweniować telefonicznie i skontaktować się z Rzecznikiem Praw Konsumenckich w Lublinie, aby odzyskać swoje pieniądze. Firma zaproponowała bardzo mały rabat w zamian za straty autora.

0 / 5 2018-12-08

Jest to osoba niegodna zaufania, oszust i kombinator. Zobowiązał się do wysłania produktu w ciągu 3 tygodni, jednak po 3 miesiącach musimy go prosić, aby to zrobił. Nie odpowiada na telefony, a jego odpowiedzi na e-maile są absurdalne. Nie polecam go nawet mojemu najgorszemu wrogowi. W przypadku chęci korzystania z jego usług, nie zamawiaj zaliczki! Lepiej zapłacić całość przy odbiorze, ponieważ jeśli złożysz zaliczkę, będziesz czekał 6 miesięcy i musisz prosić o wykonanie usługi.

2018-05-03

Ostrzegam!! Naciagacz, nie mam ani zamówionej usługi, ani zwrotu pieniędzy!

2 / 5 2018-04-29

Pracując z Domem Druku Lublin miałam do czynienia z dramatem. Zlecono mi projekt nadruku na płytkach ceramicznych. Niestety właściciel, Pan Radosław, ma w zwyczaju kłamać. Wcześniej przeczytałam opinie o kierowcy, który zbił itp. - u mnie spotkałam się z problemem, gdyż lakiernik źle polakierował płytki i trzeba było je od nowa robić. Kiedy zapytałam o konkretną lakiernię, nie otrzymałam odpowiedzi. Ostatecznie, po przekroczeniu terminu dwukrotnie, musiałam porozmawiać z Panem Radosławem na temat konsekwencji, jakie może ponieść za takie zachowanie. W końcu płytki dotarły, jednak kolor nadruku jest zdecydowanie gorszy niż oryginał. Rozumiem, że mogą występować różnice, ale kolory na płytkach wyglądają jak wyblakłe ciuchy z reklamy płynu do prania kolorów. Wnioskując, nie polecam tej firmy.

1 / 5 2018-03-02

Chciałabym ostrzec wszystkich! Pan Radosław Zasadny nie dotrzymał umowy i nie zwraca pieniędzy - minęły już trzy miesiące. Zgłosiłam tę sprawę do prokuratury.

2 / 5 2018-01-30

Ja również upominam się o ostrożność. Pan Zasadny jedynie posiada umiejętność ładnego mówienia. Radzę udać się na posterunek policji. Aktualnie, ja osobiście zgłosiłam sprawę na policję, dokładniej mówiąc - oszustwo. Nie polecam korzystać z usług tego Pana oraz radzę unikać kontaktu z nim. Jest on oszustem i złodziejem. Jeżeli nie otrzymam zwrotu pieniędzy, to zdecyduję się na skierowanie sprawy do prokuratury. Być może byłoby warto połączyć wszystkie sprawy? Adres e-mail: [email protected].

2 / 5 2017-12-08

Nie polecam sklepu Dom Druku Radosława Zasadnego - to oszustwo. Po wpłaceniu zaliczki towar nie został dostarczony, a ja nie otrzymałam jeszcze zwrotu pieniędzy. Jestem zaskoczona, że ta firma nadal działa, a policja nie zajęła się tą sprawą. Jeśli nie odzyskam swoich pieniędzy, złożę zawiadomienie na policję, ponieważ kwota, którą wpłaciłam, stanowi przestępstwo. Zachęcam wszystkie osoby, które również zostały oszukane, do zgłoszenia tego na policję. Im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na rozwiązanie sprawy.

2 / 5 2017-11-28

Mój pobyt w Domu Druku Lublin był prawdziwym dramatem. Chciałam, aby moje płytki ceramiczne zostały zadrukowane, ale właściciel, Pan Radosław, okazał się kłamcą. Dowiedziałam się również, że wiele innych osób miało problemy z kurierem oraz lakiernikiem, jednak na moje pytanie, który to konkretnie lakiernik, nie otrzymałam odpowiedzi. Po dwukrotnym przekroczeniu terminu i przypomnieniu Panu Radosławowi, jakie konsekwencje grożą mu zgodnie z prawem, w końcu dostałam moje płytki. Niestety, kolor nadruku w żaden sposób nie przypominał oryginalnego obrazka - wyglądał jak wyblakłe ciuchy po praniu. Nie polecam tej firmy!

2 / 5 2017-09-30

Przykro mi, ale zostałam oszukana. Policja powinna interweniować w przypadku tego "sklepu". Nie otrzymałam zamówionego towaru i od kilku miesięcy nie odzyskałam swoich pieniędzy. Pan Zasadny nie odbiera moich telefonów i nie odpowiada na moje emaile. Zapewne liczy na to, że klienci nie będą chcieli iść do sądu. Jednakże, nie zamierzam zostawić tego tak. Zdecydowałam się wystąpić z tym problemem do sądu. Nie polecam tego sklepu i ostrzegam innych przed nim.

1 / 5 2017-06-30

Ta firma również mnie oszukała. Podobnie jak inni, nie otrzymałem zamówionego towaru i nie odzyskałem zaliczki w wysokości 200 zł. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego skierowanego do sądu i będę próbował odzyskać pieniądze samodzielnie. Już zgłosiłem tę sytuację na Policję i do Urzędu Skarbowego, ponieważ nie otrzymałem paragonu za zaliczkę. Posiadam dokumentację korespondencji mailowej z tą firmą. Warto dodać, że podczas składania zamówienia nie podałem adresu wysyłki towaru przez mail. Chociaż właściciel firmy nie zwrócił na to uwagi, prawdopodobnie nie planował realizować zamówienia od samego początku. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozwem zbiorowym, proszę o kontakt pod adresem [email protected]. Robert

1 / 5 2017-06-25

Naprawdę trudno nazwać to coś firmą. Ten gość to oczywisty oszust, który nie tylko nie wykonał powierzonego mu zadania, ale również nie oddał zaliczki, jak prawdziwy złodziej. Nie mam pojęcia, jak ten facet w ogóle funkcjonuje. To było bardzo bardzo złe doświadczenie :((((((((((

1 / 5 2017-05-10

Nie do pomyślenia, że można oszukiwać ludzi w jasny dzień. Minęło już pięć miesięcy i od czterech nie ma żadnego kontaktu. Zlecone zadanie zostało niewykonane, a umowa została rozwiązana po prawie dwóch miesiącach oczekiwania. Ta firma oraz jej właściciel zyskali reputację oszustów. Teraz sprawa trafi do sądu, a to już skandal. Po takim postępowaniu, trudno uwierzyć w jakiekolwiek pozytywne opinie na temat tej firmy lub właściciela.

1 / 5 2017-05-05

Uważajcie! Jestem zgodny z negatywnymi opiniami, które pojawiły się wcześniej. Na pana Zasadnego spadły różne nieprzyjemności w czasie realizacji mojego zamówienia. W końcu obiecał, że odda zaliczkę w grudniu 2017 r., ale do dziś pieniądze nie wpłynęły na moje konto. Nie zamierzam jednak odpuszczać i zamierzam iść z moim problemem do sądu. Czy ktoś miał podobne doświadczenia i wie coś więcej na temat tej firmy i właściciela? Czy firma nadal działa? Był ktoś już przed nią sądem? Czy któryś komornik zajął się już jej sprawą? Chętnie posłucham waszych historii. Możecie się ze mną skontaktować pod adresem [email protected].

3 / 5 2017-04-22

Najlepiej unikać tego sklepu, ponieważ nie polecam go. Zamówiłem płytki w grudniu 2017, ale do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji. Standardowo, ekipa twierdziła, że je wysłali, ale po tygodniu Pan Radek powiedział, że jednak nie. Następnie kurier zagubił przesyłkę, a informacji o nim i numerze przesyłki nie było. Towar został zwrócony, bo opakowanie miało uszkodzenia. Potem Pan Radek zgłosił, że jest gdzieś na montażu i był to kolejny wymówka. Byłem bardzo zdenerwowany i straciłem dużo pieniędzy.

Rzetelne opinie o Domdruku.lublin.pl

Domdruku.lublin.pl

Siedziba
Lublin

WWW
http://www.domdruku.lublin.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48814737972

Komórka
+ 48784034900

Infolinia
-

Logowanie