Kategorie: / Usługi

DOMENY.PL sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DOMENY.PL sp. z o.o.
5 / 5 2021-11-06

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-31

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-09-19

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2020-11-23

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę sprawdzoną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o DOMENY.PL sp. z o.o.

DOMENY.PL sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
http://domeny.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie