Kategorie: / Dom

Domilazienka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domilazienka.pl
5 / 5 2022-07-21

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-06-10

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-11-04

Można znaleźć tu opinie zarówno o czołowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-05-15

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Domilazienka.pl

Domilazienka.pl

Siedziba
Kielce

WWW
http://www.domilazienka.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
+48 690 496 960

Infolinia
-

Logowanie