Kategorie: / Dom i ogród / Usługi

Domino Bramy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domino Bramy
5 / 5 2022-01-04

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-11-01

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-22

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-21

Zanim kliknę ”zamawiam”, wcześniej zaglądam na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu internetowego i wybranego towaru. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Domino Bramy

Domino Bramy

Siedziba
Długołęka

WWW
http://www.domino-bramy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie