Kategorie: / Ogród
Domisad.pl

Sylwia
2026-05-21
Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą trzy dni temu odebrałam przesyłkę w której znajdowały inne rośliny aniżeli te które zamówiłam. Od trzech dni próbuje uzyskać informację kiedy prawidłowe rośliny do mnie zostaną wysłane- nie odpowiadają na Maile, od trzech dni nie odpowiadają na telefony, nie szanują klienta. Żałuję że cokolwiek u nich kupiłam i osobiście nie polecam
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij