Kategorie: / Ogród

Domisad.pl

3.98/5.00 - ilość ocen: 710
3 / 5 2026-06-03

Zamówiłam drzewka kolumnowe,poprzednio jedno ( śliwa) nie przyjęło się, zwracałam.Dostalam w zamian owszem śliwę ale nie kolumnową. Niedawno zamówiłam 2 jabłonie, morelę i brzoskwinię.To co mi przysłano woła o pomstę do nieba.Tak ***skiego trakowania klienta chyba nigdzie nie ma.Przysłano 2 uschnięte badyle,na moją reklamację odpisano ,że mam czekać 30 dni,bo " się odbiją".Nic się nie odbija,chyba że mnie czkawką wybór tego sklepu.Nie polecam.Mega oszuści.Juz w momencie wysyłania drzewek było wiadomo,że uschnięte a mimo to wcisnęli klientowi.Ocena ZERO.!!!!!

Domisad.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie