Kategorie: / Ogród
Domisad.pl

Małgorzata
2026-06-03
Zamówiłam drzewka kolumnowe,poprzednio jedno ( śliwa) nie przyjęło się, zwracałam.Dostalam w zamian owszem śliwę ale nie kolumnową. Niedawno zamówiłam 2 jabłonie, morelę i brzoskwinię.To co mi przysłano woła o pomstę do nieba.Tak ***skiego trakowania klienta chyba nigdzie nie ma.Przysłano 2 uschnięte badyle,na moją reklamację odpisano ,że mam czekać 30 dni,bo " się odbiją".Nic się nie odbija,chyba że mnie czkawką wybór tego sklepu.Nie polecam.Mega oszuści.Juz w momencie wysyłania drzewek było wiadomo,że uschnięte a mimo to wcisnęli klientowi.Ocena ZERO.!!!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij