Kategorie: / Ogród
Domisad.pl

Jerzy
2026-06-07
Szczerze : NIE POLECAM. Zamówiłem 3 sadzonki mini drzewek w doniczkach po 89 zł za sztuk. Otrzymałem 1 sadzonke w doniczce a 2 w balocie !? po reklamacji dostarczono mi 2 minidrzewka w doniczce w tym 1 połamane a drugie wysokości 22 cm i to z objawami choroby ( kedzierzawośc liści). Po kolejnej rekamacji otrzymałem ponownie drzewko w balocie , na dodatek suche. Próby wyegzekwowania zwrotu pieniedzy i reklamacje bezskuteczne. Kontakt telefoniczny w sprawie reklamacji praktycznie niemożliwy. Firma wbrew zapisom na swojej stronie internetowej nie szanuje klienta. SADZONKI BARDZO ZŁEJ JAKOŚCI. tO MÓJ OSTATNI ZAKUP W TEJ FIRMIE!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij