Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

DoMiski.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DoMiski.pl
5 / 5 2023-03-28

Rozumiemy, że marki, podobnie jak politycy, lubią obiecywać dużo, ale w rzeczywistości może być inaczej niż w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że w Internecie istnieją miejsca, w których zaufane firmy mogą reklamować swoje produkty i dowiedzieć się, na czym powinny popracować. Nieuczciwi sprzedawcy tracą na tym swoją pozycję i klientów. Dziękujemy!

5 / 5 2021-10-01

Bardzo mnie uszczęśliwia fakt, że mogę wspomagać innych ludzi w dokonywaniu wyboru produktu, zamawianiu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz w wybieraniu zaufanego sprzedawcy. Największym atutem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak ingerencji w komentarze. Opinia jest natychmiastowo publikowana na platformie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian ani poprawek.

5 / 5 2021-08-14

Przed finalnym potwierdzeniem mojego zamówienia, regularnie sprawdzam komentarze innych kupujących na tej stronie, aby dowiedzieć się opinii o danym sklepie i wybranej przeze mnie ofercie. Tak postępuję od kilku lat i nigdy nie napotkałem żadnych problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce marnować czasu i energii na ewentualne zwroty, składanie reklamacji i nieprzyjemne dyskusje z przedstawicielami sklepu.

5 / 5 2021-08-01

Nie tylko oceniam produkty, usługi i firmy tutaj, ale też często je testuję. Dzięki temu miejscu udało mi się już trzy razy uniknąć podpisywania umowy z niekorzystnym przedsiębiorcą. Zamiast tego natrafiłem na naprawdę zaangażowaną markę, której jestem wiernym klientem wciąż. Bardzo się cieszę, że jesteście tu.

5 / 5 2020-10-18

Mój kot i pies chwalą sobie karmę :)

Rzetelne opinie o DoMiski.pl

DoMiski.pl

Siedziba
Lublin

WWW
https://domiski.pl/

Email
[email protected]

Telefon
530010888

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie