Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

Domki u Jagody Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domki u Jagody
5 / 5 2022-03-07

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-11-04

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-03-06

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2020-11-19

Publikowane są tu opinie zarówno o największych markach, jak i o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie miejsca.

Rzetelne opinie o Domki u Jagody

Domki u Jagody

Siedziba
Sarbinowo

WWW
http://domkiujagody.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie