Kategorie: / Dla Dzieci

Domlalek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domlalek.pl
5 / 5 2022-06-29

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich producentach, jak również o małych firemkach z mojej gminy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-07-06

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z antykonsumenckim sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście wartościową firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-04-20

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2020-12-15

Doskonale wiemy, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Domlalek.pl

Domlalek.pl

Siedziba
Szczecin

WWW
http://domlalek.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie