Kategorie:

Dommodmarket Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dommodmarket
5 / 5 2022-09-26

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-09-06

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-03-29

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego e-sklepu i upatrzonego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-07-02

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Dommodmarket

Dommodmarket

Siedziba
-

WWW
Dommodmarket.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie