Kategorie: / Dom / Usługi

Domo Studio Kuchni Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domo Studio Kuchni
5 / 5 2022-09-05

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sklepu online i zamawianego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-04-03

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszelkie moje komentarze zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-08-08

Znajdują się tu opinie zarówno o międzynarodowych firmach, jak i o niewielkich działalnościach z mojego regionu. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-06-20

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie uważam, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie tylko krytyczne opinie, to nie kupuję, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Domo Studio Kuchni

Domo Studio Kuchni

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://www.studiokuchni.com/

Email
[email protected]

Telefon
52 581 03 73

Komórka
794 402 200

Infolinia
-

Logowanie