Kategorie: / Budownictwo

DOMOVO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DOMOVO
5 / 5 2022-01-18

Widocznie przedsiębiorstwa, podobnie jak nasza administracja, chętnie dają wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość często w ogóle nie przypomina kolorowych materiałów reklamowych. Przez to uważam, że korzystnie jest, iż powstają takie portale w internecie. Marki, które są uczciwe i troszczą się o klientów, mają możliwość zareklamować się i dalej rozwijać jakość swojego działania, natomiast niesolidni handlarze tracą zaufanie konsumentów. Gratulacje!

5 / 5 2021-12-11

Sprawdzam i wydaję moją opinię tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będzie ona zmieniona lub ukryta przez administratora strony. Tutaj wszystkie moje oceny są natychmiastowo publikowane, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, i dotyczą one zarówno lokalnych marek, jak i wiodących graczy w branży. Wyraźnie widać, że nie macie strachu przed krytyką, co bardzo mnie szanuję.

5 / 5 2021-11-28

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych renomowanych producentach, jak i o małych firmach z mojej okolicy. Regularnie tu zaglądam, zanim dokonam zakupu w nowym miejscu, i zawsze mogę polegać na tych recenzjach. To świetne, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-11-28

Na tej stronie znajdują się opinie na temat najbardziej znanych producentów, jak i małych firm z mojego miasteczka. Regularnie tutaj zaglądam przed zakupem produktu w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2021-05-06

Jestem szczęśliwy/-a, że mogę pomagać innym kupującym w wyborze właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi czy znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Według mnie, jednym z największych plusów tego portalu jest brak moderacji opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-09-12

Domovo się czuję w sklepie :D

Rzetelne opinie o DOMOVO

DOMOVO

Siedziba
Zabrze

WWW
https://domovo.eu/

Email
[email protected]

Telefon
+48 693 114 311

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie