Kategorie: / Żywność

Domowa-masarnia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domowa-masarnia.pl
5 / 5 2022-10-04

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-04-07

Są tu opinie zarówno o globalnych producentach, jak i o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-11-13

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-01-10

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki wam już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Domowa-masarnia.pl

Domowa-masarnia.pl

Siedziba
Biłgoraj

WWW
http://domowa-masarnia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie