Kategorie: / Budownictwo

Domus Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Domus
5 / 5 2022-05-31

Nie ograniczam się tylko do przedstawiania opinii na temat produktów i usług. Zazwyczaj również dokładnie je analizuję. Dzięki temu portalowi zdołałem już trzykrotnie uniknąć podjęcia współpracy z dostawcą, który nie cieszył się ogólnym uznaniem. Zamiast tego, udało mi się znaleźć godną zaufania firmę, której byłem wiernym klientem do teraz. Cieszę się, że was mam.

5 / 5 2022-03-25

Do niedawna polegałem wyłącznie na wyszukiwarce Google i mediach społecznościowych, aby sprawdzić opinie konsumentów na temat firm i ich oferty. Teraz jednak zdecydowanie dodatkowo zaglądam także tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są mało treściwe, więc nie uzyskujemy wielu informacji na temat samego produktu. Jednak dzięki temu mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-02-21

Wszyscy zdają sobie sprawę, że firmy często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Jednak rzeczywistość może być zupełnie inna niż prezentowana w reklamach. Dlatego uważam, że internetowe serwisy, które skupiają się na solidnych i uważnych dla klientów markach są bardzo użyteczne. Dzięki nim uczciwi sprzedawcy mogą zyskać pozytywną opinię i feedback, a ci, którzy stosują nieuczciwe praktyki, tracą zaufanie klientów. Gratulacje!

5 / 5 2021-04-29

Na tym miejscu można znaleźć opinie zarówno o producentach działających na terenie całego kraju, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Zazwyczaj sprawdzam tutaj recenzje przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i zawsze byłam zadowolona z dokonanego wyboru. Cieszę się, że istnieją takie portale, które umożliwiają mi dokonywanie świadomych decyzji zakupowych.

5 / 5 2020-12-15

Przesympatyczna obsługa klienta

Rzetelne opinie o Domus

Domus

Siedziba
Strzelce Opolskie

WWW
https://domus.pl/

Email
[email protected]

Telefon
77 46-12-514

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie