Kategorie: / Pozostałe

Donajbyd.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.86
opinie o Donajbyd.pl
3 / 5 2018-12-01

Na stronie internetowej donajbyd.pl kupiłem prawdziwe tusze, ale dostałem podróbki, które są nieprawdziwe. Sprzedawca twierdzi, że umieścił zdjęcie oryginalnych tuszy HP zamiast sprzedawanych tuszy, ponieważ są one bardzo podobne. Jest to grupa oszustów, ponieważ nie przyjmują zwrotów i twierdzą, że według ich opinii wszystko jest w porządku. Czytając komentarze, widzę, że nie tylko ja zostałem oszukany. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie i trzymajcie się z dala od tych ludzi, którzy oszukują.

2 / 5 2018-10-06

Uwaga! Jest to zwykły oszust, który sprzedaje tusze, udając że są oryginalne, podczas gdy tak naprawdę są nieoryginalne. Drobne druki, takie jak "Zdjęcie poglądowe" i "tusz oryginalny regenerowany", dodają jeszcze więcej żartobliwości. Zdecydowanie nie polecam korzystania z jego usług!

2 / 5 2018-10-06

OSTRZEŻENIE!! Oszust zwykły !! Wypatruje nieorginalnych tuszy, próbując je przedstawiać jako oryginalne. Dodaje śmieszne napisy w małym druku, takie jak "Zdjęcie poglądowe" czy "tusz oryginalny regenerowany". NA PEWNO NIE POLECAM !!

5 / 5 2018-08-26

Należy uważać na tę firmę, ponieważ sprzedają tanie zamienniki, a nie oryginalne produkty, pomimo przedstawienia zdjęć oryginalnych produktów na stronie. Zamówiłem pocztą pobraniową, ale sprzedawca zaoferował 4% dodatkowej zniżki za przedpłatę, co okazało się oszustwem, ponieważ nie dało się zwrócić produktów. Zamówiłem 15 tonerów do HP m26a za 176 zł (168 zł z rabatem), lecz okazało się, że tanie zamienniki kosztują maksymalnie 35 zł, a tonery za 2520 zł zostały wyrzucone do śmieci. Sprzedawca nie odpowiada na telefon ani e-maile. Kiedy zgłosiłem swoje żądanie zwrotu pieniędzy lub wymiany na oryginalny produkt, dostałem tę samą odpowiedź, jak inni klienci, którzy byli w tej samej sytuacji. Jestem właścicielem trzech sklepów w różnych branżach i uważam, że takie oszustwo to nie sposób na zarabianie pieniędzy. Chciałem porozmawiać z właścicielem firmy, ale nie udostępnia on numeru kontaktowego, a w przypadku próby skontaktowania się przez Facebooka, nie ma odpowiedzi i zmienił swoje imię i nazwisko, co sugeruje, że nie tylko ja chciałbym z nim porozmawiać.

1 / 5 2018-03-29

Uwaga oszust. Miały być tusze oryginalne a wysłali badziewny zamiennik. Unikać jak ognia!!!

1 / 5 2018-03-20

Potwierdzam, że występuje manipulacja i oszustwo. Na stronie widnieje duże zdjęcie autentycznego opakowania tuszu, jednak otrzymuje się odmienne, odnowione zamienniki. Niewielki druk na dole strony, informujący o zdjęciu poglądowym, nie stanowi uzasadnienia.

1 / 5 2018-03-20

Stwierdzam, że zostałem poddany manipulacji i oszustwu. Na stronie widnieje duża fotografia oryginalnego opakowania tuszu, jednak wysyłają mi naprawione zamienniki. Mały dodatek na dole strony informuje, że zdjęcie jest jedynie poglądowe, ale to nie usprawiedliwia tej sytuacji.

0 / 5 2018-03-14

Postanowiłem zamówić oryginalny toner ze strony internetowej tego sklepu, ale kiedy przyszedł, okazało się, że otrzymałem zamiennik. Wydaje mi się, że sklep celowo wprowadza klientów w błąd i próbuje uniknąć odpowiedzialności poprzez mały druk na dole strony oraz znaki wodne na zdjęciach. Jest bardzo trudno się z nimi skontaktować, ponieważ nie udostępniają numerów telefonów osób odpowiadających na maile, a pracownicy zawsze powołują się na "polecenie szefa". Wszystko to sprawia, że sklep jest bardzo bezosobowy i powinno się go unikać w przyszłości.

2018-02-16

cwaniak i kombinator - nic ta nie kupujcie, zamiast oferowanych materiałów podróby

1 / 5 2018-01-23

Uważaj, bo oszuści sprzedają podróbki jako oryginały. Na ich stronach znajdziesz zdjęcia oryginalnych opakowań, ale w opisach nie ma informacji, że to zamienniki. Jedyne ostrzeżenie, "FOTOGRAFIA PRODUKTU POGLĄDOWA, ZAMIESZCZONA JEDYNIE W CELACH INFORMACYJNYCH. SPRZEDAWANY ZESTAW NIE JEST NOWYM PRODUKTEM FIRMY HP. WYSYŁANY JEST BEZ KARTONIKÓW.", znajduje się małymi literkami na końcu. Kupując coś "na firmę", należy być szczególnie ostrożnym, ponieważ oszuści traktują takiego klienta jak durnia.

1 / 5 2017-11-06

Nieuczciwi ludzie przysłali tusze, które nie są oryginalne i nie odpowiadają opisowi produktu. Moja drukarka nie wykryła dwóch tuszy - niebieskiego i żółtego oraz czarnego, który był uszkodzony i widać gołym okiem. Co do reklamacji, oszuści nie chcą zwrócić pieniędzy, twierdząc, że naprawią je i odeślą - jednak ja już nie chcę ich produktu. Nie polecam, a nawet odradzam - pieniądze tracone na marne. Dodatkowo, pracownik serwisu był bardzo nieuprzejmy i arogancki, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to oszuści.

2017-07-15

Ekspresowa dostawa (następnego dnia po złożeniu zamówienia), towar zgodny z opisem.

3 / 5 2017-07-13

Ta osoba jest oszustem. Zdjęcie produktu wyglądało elegancko, ale w rzeczywistości otrzymałam tylko jeden pełny tusz (czarny i najtańszy), który okazał się kiepskiej jakości - wydruk miał pasy jakby pochodził z antycznej drukarki. Tusze kolorowe były prawie puste. Moja drukarka wymaga sprawdzania po każdym wydrukowaniu, co powoduje więcej stresu niż korzyści z drukowania. Nie mogę skontaktować się ze sprzedającym. Nie polecam zakupów w tym sklepie, ponieważ kupujesz tanie podróbki za niewiele mniejszą cenę niż oryginalne produkty.

5 / 5 2017-06-22

100% zadowolenia. POLECAM !!!!!

5 / 5 2017-05-23

Trzeba uważać na tę firmę, ponieważ są to oszuści i oszuści. Sprzedają produkty odmienne od tych pokazanych na zdjęciach. Nie mają przyjaznej polityki zwrotów. Moje zamówienie z tego sklepu kosztowało mnie duże pieniądze - ponad 800 zł. Zdecydowanie odradzam.

5 / 5 2017-05-23

Ostrzegam przed tą firmą, są to zwyczajni oszuści, którzy wprowadzają w błąd. Sprzedają produkty różne od tych pokazanych na zdjęciach. Nie ma możliwości zwrotu. Moje zamówienie z tego sklepu kosztowało mnie dużo - ponad 800 złotych. Zdecydowanie nie polecam.

0 / 5 2017-05-17

Osoba, która oszukuje ludzi, sprzedaje niesprawne tusze, które powodują zalanie drukarek. Kiedy zdałem sobie sprawę, że tusz jest niezgodny z zamówieniem, odesłałem go, ale do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Postanawiam złożyć sprawę do sądu. Zwykli ludzie, uwazajcie na tę firmę, ponieważ to samo są oszuści.

5 / 5 2017-03-29

Kupiłem paczkę tuszy numer 932xl i 933xl. Na zdjęciu przedstawione są oryginalne tusze HP, ale znak "HP" został usunięty z opakowania. Chciałem je sprzedać, ale teraz muszę je wyrzucić, ponieważ brak opakowania i są to zamienniki, które nie będą działać w mojej drukarce HP serii 7000. Cena była niemalże taka sama jak za oryginalne tusze, a na dole opakowania drobnym drukiem jest napisane, że są to tusze od niezależnego producenta. Zostałem oszukany i czuję się oszukany. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Cena tuszy zamienników to średnio 120zł, a ja zapłaciłem 205,90zł. To jest oszustwo i nieuczciwe.

Rzetelne opinie o Donajbyd.pl

Donajbyd.pl

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.donajbyd.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie