Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi

Donau Trans Polska sp. z o. o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Donau Trans Polska sp. z o. o.
5 / 5 2022-06-11

Dopóki nie wiem, jak jakieś produkty są oceniane przez klientów, często sprawdzałem tylko komentarze na Google i Facebooku. Teraz jednak koniecznie weryfikuję je również tutaj. Niektóre z tych opinii są raczej emocjonalne niż merytoryczne, przez co nie dostarczają zbyt wielu informacji o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają tych opinii.

5 / 5 2021-07-02

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowych sklepikach w moim mieście. Zawsze sprawdzam te opinie przed złożeniem zamówienia w nieznanej mi dotąd firmie i niezawodnie mi się to opłaca. Jestem zadowolona, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-04-16

Firmy często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak nasz rząd, jednak w rzeczywistości nie zawsze jest tak pięknie, jak w reklamach. Dlatego warto docenić powstanie sieciowych serwisów, które pozwalają nowoczesnym i rzetelnym markom na promowanie się i podnoszenie jakości swoich usług. W tym samym czasie, niesolidni sprzedawcy tracą klientów i pozycję na rynku. To naprawdę godne pochwały!

5 / 5 2021-02-16

Na tym portalu można przeczytać różne opinie nie tylko o dużych, dobrze znanych firmach, ale także o małych sklepikach z mojego miasta. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem w nowym miejscu i do tej pory zawsze znalazłem pomocne informacje. Jestem zadowolony, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-02-16

Na tej stronie można przeczytać opinie o dużych firmach i lokalnych sklepikach z mojego miasta. Zazwyczaj korzystam z niej przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze znalazłem przydatne informacje. Jestem zadowolony, że istnieją takie serwisy.

Rzetelne opinie o Donau Trans Polska sp. z o. o.

Donau Trans Polska sp. z o. o.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://donautrans.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 33 20 922

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie