Kategorie: / Komputery i Internet / Poligrafia i wydawnictwo

doneta.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o doneta.pl
5 / 5 2022-10-09

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam absolutną pewność, że nie będą one w żaden sposób zmienione lub usunięte przez moderatora serwisu. Tutaj wszystkie moje komentarze są prawie natychmiast publikowane po wysłaniu, bez względu na ich charakter - pozytywny, negatywny, dotyczący małego przedsiębiorstwa lub dużej korporacji. Zauważam, że nie boicie się krytyki i szanuję to.

5 / 5 2022-05-30

Jestem przekonany, że każda osoba ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub doświadczeń z danymi przedsiębiorstwami. W tym samym czasie jestem przekonany, że zawsze można znaleźć niezadowolonego klienta - jednak jeśli zauważam, że dany produkt ma głównie negatywne recenzje, wówczas poszukuję dalej, ponieważ wiem, że na pewno coś nie jest w porządku.

5 / 5 2021-08-27

Znana jest nam prawda, że przedsiębiorcy lubią obiecywać dużo, podobnie jak politycy. Jednak, w praktyce wyniki nie zawsze odpowiadają opisom w reklamach. Dlatego, moim zdaniem, warto, aby w Internecie pojawiły się strony, które pozwalają na poznanie opinii konsumentów. Dobre marki troszczące się o swoich klientów mają możliwość reklamowania się i poprawiania obszarów, które wymagają poprawy. Natomiast oszuści tracą swoje pieniądze, renomę i lojalnych klientów. To jest doskonała inicjatywa!

5 / 5 2021-01-13

Bardzo mi się podoba, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego produktu lub zamówieniu usługi, a także w znalezieniu rzetelnego wykonawcy. To, co szczególnie doceniam w tym serwisie, to fakt, że opinie nie są modyfikowane. Są one szybko publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o doneta.pl

doneta.pl

Siedziba
-

WWW
http://doneta.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie