Kategorie: / Komputery i Internet / Poligrafia i wydawnictwo

doneta.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o doneta.pl
5 / 5 2022-10-09

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-05-30

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-08-27

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie strony. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-01-13

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o doneta.pl

doneta.pl

Siedziba
-

WWW
http://doneta.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie