Kategorie:

Donice Duże Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Donice Duże
5 / 5 2022-08-17

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-07-24

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu jakościowego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-16

Miło, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie jakościowego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego portalu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-02

Chyba każdy wie, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci powstają takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą renomę i klientów. Świetna robota!

Rzetelne opinie o Donice Duże

Donice Duże

Siedziba
-

WWW
https://donice-duze.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie