Kategorie: / Ogród

doniczkomania.pl

3.59/5.00 - ilość ocen: 63
5 / 5 2020-05-25

Zamówienie złożone na początku maja nadal do mnie nie dotarło, kilkukrotnie wysyłana prośba o informację co z zamówieniem bez odzewu, wszystkie linie telefoniczne rzekomo zajęte... Jeśli faktycznie jest problem z towarem i go nie mają na stanie po terminie dostawy wskazanym przy produkcie powinni kontaktowac się z klientem i ustalić czy czeka on dalej na zamówienie czy też chce zwrotu pieniędzy.

1 / 5 2020-05-25

Mija cały miesiąc od złożenia zamówienia i zapłacenia- doniczki nie dotarły. Na wiadomości firma nie odpowiada, nikt nie odbiera telefonów. Jeszcze zeby odpowiadali i byłby kontakt- ale za totalną ignorancje klientów- nie polecamy.

5 / 5 2020-05-24

Zamówienie złożone jeszcze w kwietniu, do dzisiaj niezrealizowane. Telefonów w firmie po prostu nikt nie odbiera, kontakt mailowy z opóźnieniem. Zwodzenie przez kilka tygodni, że towar w ciągu kilku dni zostanie wysłany. Na szczęście coś mnie ruszyło i wybrałam opcje za pobraniem. Szkoda czasu i nerwów na

1 / 5 2020-05-23

Zamówienie od 4 maja i cisza ludzie nie kupujcie w takich sklepach co nawet nie potrafią odebrać telefonu lub odpowiedzieć na maila. Takie firmy powinny zniknąć z rynku!!!!

5 / 5 2020-05-22

Totalny brak komnikacji ze strony sklepu. Towar zamówiony 6 kwietnia do dnia 22 maja nie dojechał. Telefonów nie odbierają. Zero odzewu po złożeniu kilku reklamacji. Zastanawiam się czy sklep jeszcze istnieje. Nie łudzę się, że odzyskam wpłacone pieniądze. UWAŻAJACIE.

5 / 5 2020-05-22

totalna porażka zamówienie złożone 17 dni temu i dalej nie nie otrzymałam, oszuści i tyle, nie wiem chyba ściągają doniczki z chin strata czasu i nerwów zdecydowanie nie polecam

5 / 5 2020-05-21

Polecam Państwu czytać:-)! W związku z brakami w magazynie termin dostawy to 14 dni, jest to wyraźnie zaznaczone na stronie. Opóźnienia nie wynikają z tego, że pracownicy boją się pakować towar do pudełek, tylko z tego, że nie mają co spakować. Producenci stanęli z produkcją. Uśmiałam się z tej Pani, która pisze, że czeka na doniczki już tydzień i zgłosi sprawę do prokuratury. Mają jeszcze tydzień. Zamawiałam doniczki przed pandemią, realizacja wzorowa. Teraz czekałam trochę dłużej, ale wszystko przyszło. Trochę cierpliwości zalecam klientom, a firmie życzę, żeby klienci potrafili czytać ze zrozumieniem. Ceny dobre, towar naprawdę ok. Ogromny wybór. Nie ma się do czego przyczepić.

1 / 5 2020-05-21

Zamówienie złożone 1 maja . Czekam na doniczki

1 / 5 2020-05-21

Nie lubię takich opinii, jednak ze smutkiem muszę to zrobić. Otóż wszystkim, którzy oczami wyobraźni już widzą wymarzone doniczki u siebie na tarasach ostrzegam, że w związku z 'obecną sytuacją' firma doniczkomania.pl: - nie odpowiada na wiadomości przez baselinkera (preferowanej przez siebie formy kontaktu) - nie odpowiada na e-maile. - nie odbiera telefonów (w tym miejscu chciałem uspokoić Firmę, że wykonując powyższe naprawdę bardzo trudno o zakażenie, szczególnie gdy używa się przyłbicę, maseczkę i rękawiczki) - aktywnie zbiera zamówienia do klientów. - pakuje przesyłkę już 9ty dzień. Może oceniam innych swoją miarą i jest to niesprawiedliwe, ale jestem pewien, że szybciej z pakowaniem upora się osoba pozbawiona kończyn, taśmy klejącej i kartonu. No chyba że, ale to przecież niemożliwe i wykluczam to od razu - firma wprowadza w błąd przesyłając nieprawdziwe statusy realizacji zamówienia. Niestety w tzw 'obecnych realiach' nie można polecić sprzedawców, nad którymi nie ma tzw. bata w postaci systemu komentarzy, ceneo, opineo i którzy moga sobie pozwolić na takie praktyki. Nie tracąc nadziei, Pozdrawiam Janek. Doniczkomanio, cierpliwie czekam na kontakt z Państwa strony. Znają państwo swój rynek, swoją działkę. Wiadomo, że nasiona i sadzonki przecież mogą poczekać. Nawet i do września.

5 / 5 2020-05-20

Udało się dodzwonić. Bardzo sympatyczna pani przepraszała za opóźnienia i za zaistniałą sytuację. Nawał zamówień, problemy z dostawami od producentów. Doniczki zgodne z zamówieniem zdobią już balkon???? Polecam ten sklep.

doniczkomania.pl

Siedziba
Lulinek

WWW
https://www.doniczkomania.pl/

Email
[email protected]

Telefon
693853791

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie