Kategorie: / Dom i ogród / Ogród / Żywność / Żywność i gastronomia

Dookoła Tortu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dookoła Tortu
5 / 5 2023-03-19

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2023-02-17

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-11-21

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-09-10

Zanim nacisnę „kup teraz”, wcześniej wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2020-06-18

Wyposaż swoją kuchnię w nowe przybory kuchenne i zacznij piec!

Rzetelne opinie o Dookoła Tortu

Dookoła Tortu

Siedziba
Szczecin

WWW
https://dookolatortu.pl/

Email
[email protected]

Telefon
918861866

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie