Kategorie:

Dor-Tex Witold Grobelny Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dor-Tex Witold Grobelny
5 / 5 2019-03-14

Po pierwsze, jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i niesamowitej komunikacji z właścicielem od samego początku naszego pierwszego spotkania. Przebieg inwestycji był bez żadnych problemów - szybko, ale jednocześnie z pełnym profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół. Wszystkie szczegóły były omawiane na bieżąco. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2019-03-14

Najważniejsze to ogromna profesjonalizm oraz doskonała komunikacja z właścicielem od samego początkowego spotkania w celu zapoznania się z danym projektem. Przebieg inwestycji był bez żadnych trudności - szybko, ale jednocześnie fachowo i z dbałością o każdy szczegół. Wszystko było omawiane na bieżąco. Szczerze polecam.

0 / 5 2019-02-06

Nie wiem, co mam napisać... Wszystko zostało już wyrażone. Chciałbym podziękować Witkowi za pomoc, zarówno w moim, jak i ojca imieniu! Życzę ci powodzenia w dalszym rozwoju firmy i do zobaczenia... gdzieś tam :)

5 / 5 2018-09-10

Wybór firmy Pana Witka był skutkiem przeprowadzenia researchu na rynku oraz pozytywnych opinii, które zwróciły moją uwagę. Już po pierwszej rozmowie oraz po wizycie na jednej z poprzednich inwestycji, wiedziałem że podjąłem dobrą decyzję. Dodatkowo, potwierdziły to pozytywne opinie, które nie były przypadkiem. Podczas całego procesu budowlanego, Pan Witek zapewniał nie tylko pomoc, ale także sugestie oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Był bardzo elastyczny w przypadku ewentualnych zmian, które wpłynęły na pierwotny kształt budynku, nie stwarzając problemów. Finalny efekt zadowalający w pełni. Serdecznie polecam.

5 / 5 2018-09-09

Firma Dor-Tex charakteryzuje się profesjonalizmem, rzetelnością i życzliwością. Współpraca przebiega bezproblemowo, od początkowego projektu aż do uzyskania końcowego budynku, który przewyższył nasze oczekiwania. Zespół był zawsze gotowy do udzielania fachowych porad w każdej sytuacji. Dziękujemy Panu Witoldowi i całemu zespołowi za ich zaangażowanie w budowę naszego domu. Zdecydowanie polecamy Dor-Tex jako solidnego wykonawcę. Alicja i Kuba.

5 / 5 2018-07-08

Ta firma jest bardzo kompetentna i warta polecenia. Mamy świetny kontakt z właścicielem, który bieżąco omawia każdy problem i szybko go rozwiązuje. Budowa jest prowadzona przez całą ekipę z dużą precyzją, starannością i dbałością o czystość. Jesteśmy naprawdę zadowoleni - serdecznie dziękujemy. M.M.Potępa

0 / 5 2018-06-25

Szanowny Panie Witku, serdecznie dziękujemy za pomyślne przeprowadzenie naszego projektu oraz ciągłą asystę na każdym jego etapie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za życzliwe wsparcie i zatrudnienie wykwalifikowanej ekipy. Również, chcemy wyrazić wdzięczność dla Radka, który angażował się w projekt tak, jakby budował dla siebie, a może nawet lepiej. Chcemy także podziękować pozostałym podwykonawcom, którzy znacząco przyczynili się do realizacji naszych marzeń. Z pewnością polecamy Państwa usługi z czystym sercem.

5 / 5 2018-02-03

Pan Witold prowadzi solidną firmę Dor-Tex, którą z czystym sumieniem mogę polecić. Jego ekipa zawsze profesjonalnie i starannie wykonuje wszelkie prace budowlane, nie wahając się także pomagać radą czy szybko szukać rozwiązań w przypadku napotkanych problemów. Co więcej, na budowie zawsze panuje porządek, a wszelkie etapy prac są wykonywane z dbałością o najmniejsze detale i z najwyższą jakością. Pełny profesjonalizm!

5 / 5 2018-01-31

Po dokładnym przejrzeniu ofert wielu miejscowych wykonawców, zdecydowaliśmy się na firmę Dor-Tex Pana Witolda. Wybór ten został potwierdzony pozytywnymi opiniami klientów, którzy wcześniej korzystali z ich usług. Spotkanie z właścicielem firmy było bardzo przyjemne i pozytywne, ponieważ okazał się być zarówno profesjonalistą, jak i przyjaznym i kontaktowym człowiekiem. Po negocjacjach powierzyliśmy budowę domu firmie Dor-Tex. Mimo niewielkiego opóźnienia, zrozumiałego ze względu na sezon letni, cała budowa przebiegła szybko i sprawnie. Jakość wykonania jest doskonała, a każdy detal jest dopracowany, co potwierdza pozytywne opinie. Ekipa pracowników jest fachowa i przyjazna, otwarta na sugestie i zmiany. Po zakończeniu budowy firma oferuje fachowe doradztwo i pomoc w dalszym wykończeniu. Polecamy firmę Dor-Tex Pana Witolda ze względu na doskonałą jakość i gwarancję komfortu psychicznego podczas budowy.

5 / 5 2017-12-26

Karina i Jarek chcieliby wyrazić swoje zadowolenie z współpracy z Panem Witkiem Grobelnym, który jest właścicielem firmy Dor-Tex. Uważamy, że jest to firma bardzo solidna, precyzyjna i kompetentna. Wykonane przez nich prace budowlane są profesjonalne, a kontakt oraz doradztwo są na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy tej firmy są doświadczeni i sumienni. Bardzo gorąco rekomendujemy firmę Dor-Tex. Dziękujemy, Karina i Jarek.

0 / 5 2017-12-01

Po zakończeniu bezproblematycznej budowy kilka lat temu, właściciele domu postanowili przekształcić nieużytkowy, niski strych na dodatkową przestrzeń domową. Mimo że ten pomysł wydawał się może trochę szalony, zdecydowali się na skorzystanie z usług firmy Dor-Tex, która wydawała się najlepszym wyborem. Chociaż to wiązało się z mieszaniem się z pracownikami firmy, cały proces adaptacji przebiegł bardzo sprawnie dzięki dobrej organizacji pracy. Projekt okazał się trudny, ale właściciel domu, czyli Pan Witold Grobelny, cierpliwie radził sobie z wszelkimi przeszkodami. Efekt końcowy okazał się zaskakująco pozytywny, a nowa przestrzeń w domu jest absolutnie wspaniała. Właściciele byli bardzo zadowoleni z kontaktu z właścicielem firmy, który dostarczył wiele pozytywnej energii. Zdecydowanie polecają firmę Dor-Tex i Witolda Grobelnego jako dobry wybór życiowy.

5 / 5 2017-11-19

Zdecydowanie warto polecić Pana Witek prowadzący firmę DOR-TEX. Podczas budowy naszego domu nie mieliśmy żadnych problemów, a proces ten przebiegał szybko i sprawnie. Bez względu na etap robót, mieliśmy stały kontakt oraz doskonałą komunikację, dzięki czemu mogliśmy spokojnie czekać na zakończenie prac. Jakość wykonania była na bardzo wysokim poziomie, a firma dopracowywała każdy detal. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, Elżbieta i Janusz Załuga.

0 / 5 2017-10-13

Ta firma jest bardzo solidna. Dom został wybudowany w ciągu kilku miesięcy i został oddany praktycznie bez żadnych usterek. Wszelkie problemy były rozwiązywane od razu, z zasadą "klient nasz Pan" :-). Współpraca z takim wykonawcą to czysta przyjemność. Dor-tex współpracuje również z solidnymi podwykonawcami, którzy również zasługują na polecenie.

5 / 5 2017-08-29

Od trzech lat mieszkamy w domu zbudowanym przez firmę Dor-tex i z pełnym przekonaniem możemy polecić tę firmę. Współpraca z Panem Witkiem była absolutnie uczciwa i bez zarzutu od samego początku. Wykonawca był bardzo troskliwy i starannie dopasowywał się do naszych potrzeb podczas realizacji projektu. Cała budowa była prowadzona bardzo precyzyjnie i z największą dbałością o szczegóły, mimo niewielkiej obsuwki czasowej. Dom, w którym obecnie mieszkamy, jest wygodny, zdrowy i energooszczędny, jak obiecywał wykonawca. Po trzech latach od budowy, nic złego się z nim nie stało, a my ciągle cieszymy się z decyzji o przeprowadzce z miasta i wyboru właśnie tej firmy budowlanej. Gorąco polecamy Dor-tex!

5 / 5 2017-04-16

Ta firma jest godna polecenia, ponieważ zapewnia pełen profesjonalizm od projektu do oddania budynku. Projekt jest idealnie dopasowany do potrzeb klienta, a każda z ekip zaangażowanych w budowę utrzymuje świetny kontakt z inwestorem. Praca architektów, ekipy budowlanej, hydraulicznej i elektrycznej jest dokładna i na wysokim poziomie, a użyte materiały są wysokiej jakości. Szybkość wykonania, precyzja i dbałość o detale są również gwarantowane. Właściciel firmy dba o stałą kontrolę oraz oferuje profesjonalne doradztwo. To idealna opcja dla tych, którzy chcą szybko zamieszkać w wymarzonym domu. Można by wiele pisać, ale polecam tę firmę każdemu.

5 / 5 2017-03-27

Ta firma jest bardzo profesjonalna, wykonuje zlecenia szybko i dokładnie, oferuje również wsparcie i poradę w różnych sprawach. Kontakt z nimi jest bardzo dobry. Gorąco polecam współpracę z nimi.

Rzetelne opinie o Dor-Tex Witold Grobelny

Dor-Tex Witold Grobelny

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie