Kategorie:

Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski
5 / 5 2022-03-29

Zanim kliknę ”zamawiam”, najpierw zaglądam na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-06-30

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o renomowanych producentach, jak również o małych działalnościach z mojego miasta. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-04-09

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2020-12-08

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

Rzetelne opinie o Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski

Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski

Siedziba
-

WWW
https://kredytgorzow.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie